تردد بین شهرهای زرد از امروز بدون برگه تردد امکان پذیر است ، شرایط تهران از امروز زرد است

به گزارش اکسپرس بلاگ، به گزارش خبرنگاران، حسین قاسمی دبیر کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد کرونا درباره تغییر محدویت های کرونایی اظهار کرد: محدودیت ها به قوت خود باقی و اتفاق جدیدی در بحث تغییر محدودیت ها رخ نداده است.

تردد بین شهرهای زرد از امروز بدون برگه تردد امکان پذیر است ، شرایط تهران از امروز زرد است

او اعلام کرد: علی رغم اینکه در چند هفته گذشته شهر قرمز نداشتیم اما متاسفانه 6 شهر استان مازندران از امروز قرمز هستند، همچنین 23 شهر در کشور نارنجی و 212 شهر هم زرد هستند.

قاسمی اظهار کرد: ما بر اساس طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت های کرونایی، یکسری اقدامات در 5 حوزه اصلی شامل ادارات و فعالیت کارکنان، بحث صنوف،خدمات بازرگانی و تجاری، مباحث فرهنگی و اجتماعی و مباحث ترددها پیش بینی نموده بودیم که مناسب با شرایط هر شهر صورت گیرد.

دبیر کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد کرونا گفت: در 6 شهر قرمز، اصناف بجز گروه یک، مابقی نمی توانند فعالیت نمایند و جلسات ادارات با توجه به محدودیت های کرونایی باید برگزار گردد.

او اضافه نمود: ورود خودرو با پلاک های غیر بومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است؛ همچنین ورود پلاک های بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای دیگر ممنوع و تا زمانی که شرایط شهرهای قرمز و نارنجی به شرایط عادی برگردد، شرایط به همین منوال است.

قاسمی درباره نحوه تردد بین شهری خودروها تاکید نمود: شرایط تهران از امروز زرد است و اگر همشهریان تهرانی بخواهند از تهران به 212 شهرهای زرد بروند نیازی به برگه تردد بین شهری نیست؛ اما ورود به 29 شهر نارنجی و قرمز برای پلاک های غیر بومی ممنوع است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 11153

به "تردد بین شهرهای زرد از امروز بدون برگه تردد امکان پذیر است ، شرایط تهران از امروز زرد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تردد بین شهرهای زرد از امروز بدون برگه تردد امکان پذیر است ، شرایط تهران از امروز زرد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید