کوشش برای مهار کامل آتش سوزی در کوه سیاه دشتستان ادامه دارد

به گزارش اکسپرس بلاگ، مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: آتش سوزی در بیشتر نقاط کوه سیاه دشتستان خاموش شده، اما هنوز به طور کامل مهار نشده است.

کوشش برای مهار کامل آتش سوزی در کوه سیاه دشتستان ادامه دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، جهانگیر دهقانی شنبه 10 خرداد اضافه نمود: نیروهای امدادی دیشب بیشتر نقاط کوه سیاه دشتستان را که هنوز آتش در آن شعله می کشید از جمله در منطقه درنگ را خاموش کردند.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر ادامه داد: نیروهای مردمی و دستگاه های متولی در محل حادثه حضور دارند و به لکه گیری مشغول هستند تا اگر شعله ای زیر خاکستر مانده خاموش نمایند.

دهقانی گفت: در زمان حاضر آتش سوزی در کنترل است، امروز برای پایش دقیق تر از شرایط موجود بازدید هوایی از منطقه حادثه انجام شد.

  • خسارت 100 هکتاری آتش به خائیز

وی گفت: عصر دیروز یکی از نیروهای مردمی که در حال اطفا آتش در کوه سیاه بخش بوشکان دشتستان بود به علت سختی کار و گرمای هوا دچار مشکل تنفسی شد که باتوجه به حضور بالگرد در منطقه از قله کوه به پایین منتقل و به آمبولانس تحویل و همان جا درمان شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر همچنین درباره بالگرد اطفا حریق اعزامی که دچار نقص فنی شده است؛ اضافه نمود: بالگرد یادشده در دست تعمیر است و هنوز نتوانسته از فرودگاه بوشهر به سمت منطقه حادثه پرواز کند.

آتش سوزی در مراتع کوه سیاه دشتستان به علت وقوع صاعقه عصر چهارشنبه هفتم خرداد شروع شده و امروز وارد چهارمین روز خود شده است.

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 4222

به "کوشش برای مهار کامل آتش سوزی در کوه سیاه دشتستان ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش برای مهار کامل آتش سوزی در کوه سیاه دشتستان ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید