سه پیش شرط لازم جهت بازگشایی مجدد مراکز علمی و آموزشی اعلام شد

به گزارش اکسپرس بلاگ، قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل گفت: رعایت دستورالعمل های مدیریت بحران و ارتقای سطح آگاهی دانشجویان و تعامل با اعضای خانواده آن ها سه پیش شرط لازم برای بازگشایی مجدد مراکز علمی و آموزشی است.

سه پیش شرط لازم جهت بازگشایی مجدد مراکز علمی و آموزشی اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از وزارت علوم، حسین سالار آملی، در سومین نشست مجازی کمیته ویژه وزرای آموزشی عضو یونسکو، شرایط کنترل ویروس کرونا در ایران را نسبتاً مناسب عنوان نمود و گفت: بازگشایی مجدد مراکز علمی و آموزشی با رعایت همه تدابیر به تدریج صورت می پذیرد.

سالار آملی در این نشست مجازی که به طور هم زمان در سطح وزرا و معاونان وزرای آموزش و علوم کشور های مختلف جهان برگزار شد، لزوم توجه به سلامت جسمی و روانی دانش آموزان و دانشجویان کشور و پرهیز از هرگونه اقدام شتابزده در بازگشایی مراکز علمی و آموزشی کشور، رعایت آئین نامه ها و دستورالعمل های مدیریت بحران کشور ضمن رعایت پروتکل های بین المللی و ارتقای سطح آگاهی دانش آموزان و دانشجویان و تعامل با اعضای خانواده آن ها را سه پیش شرط لازمه بازگشایی مجدد مراکز علمی و آموزشی دانست.

قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل به سه اصل تساوی و تناسب و جامع بودن در آموزش اشاره کرد و بازگشایی مدارس را در شهریورماه سال جاری ممکن دانست.

وی بازگشایی دانشگاه ها را روندی گام به گام عنوان نمود که گام نخست آن با حضور دانشجویان دکتری عملی خواهد شد.

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 3355

به "سه پیش شرط لازم جهت بازگشایی مجدد مراکز علمی و آموزشی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه پیش شرط لازم جهت بازگشایی مجدد مراکز علمی و آموزشی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید