الحشد الشعبی: آمریکا درباره حملات به مقاومت به عبدالمهدی پیام داده است

به گزارش اکسپرس بلاگ، یکی از رهبران الحشد الشعبی اعلام کرد که نخست وزیر مستعفی عراق از آمریکایی ها درباره حمله به نیروهای الحشد و گروه های مقاومت پیام هایی دریافت کرده است.

الحشد الشعبی: آمریکا درباره حملات به مقاومت به عبدالمهدی پیام داده است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، کمال الحسناوی از رهبران الحشد الشعبی، امروز در گفت وگو با پایگاه خبری بغداد الیوم گفت، عادل عبدالمهدی نخست وزیر مستعفی پیام های آمریکایی ها درباره عملیات هایی علیه گروه های مقاومت و الحشد الشعبی را دریافت کرده است.

الحسناوی گفت: سیاسیون عراقی نسبت به این اقدام، در حالی که نیروهای آمریکایی در حال عقب نشینی از پایگاه های نظامی در عراق هستند، نگران هستند.

وی با بیان این که نیروهای آمریکایی ضعیف هستند و آنها نمی تواند به(حملات) گروه های مقاومت پاسخ بدهند، متذکر شد: عقب نشینی نیروهای آمریکایی برای کاهش فشار و جلوگیری از کشته شدن نیروهای آنها در صورت حمله(به مواضع مقاومت) اجرا شده است.

این رهبر الحشد الشعبی همچنین تأکید کرد، تهدیدهای آمریکا در واقع تلاشی برای ایجاد خروج از عراق هستند.

عادل عبدالمهدی، صبح امروز طی سخنانی مطبوعاتی، از وجود پروازهایی بدون اجازه وی در نزدیکی مناطق نظامی عراق خبر و درباره احتمال اقدام به عملیات های خصمانه هشدار داد.

عبدالمهدی گفت ما با نگرانی اطلاعات مربوط به وجود پروازهای غیر مجاز در نزدیکی مناطق نظامی را پیگیری کرده و درباره هرگونه اقدام متجاوزانه بدون اطلاع دولت عراق هشدار می دهیم؛ ضمن اینکه اقدام به هرگونه عملیات جنگی امنیت شهروندان و حاکمیت و منافع عالی کشور را تهدید می کند.

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 2259

به "الحشد الشعبی: آمریکا درباره حملات به مقاومت به عبدالمهدی پیام داده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الحشد الشعبی: آمریکا درباره حملات به مقاومت به عبدالمهدی پیام داده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید