تقدیر ساعی از پولادگر در خانه تکواندو

به گزارش اکسپرس بلاگ، به گزارش خبرنگاران، این مراسم با حضور سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و نایب رئیس اتحادیه تکواندو آسیا، هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو، میهمانان خارجی، پیشکسوتان و قهرمانان تکواندو حضور پیدا داشتند که ساعی ضمن خوش آمدگی به حاضرین و ارائه گزارشی از فرایند برگزاری این دوره از مسابقات عنوان داشت: آقای پولادگر به خانه خود خوش آمدید، چرا که تکواندو خدمات ارزشمند شما را فراموش نخواهد کرد. با تمام ظرفیت ها کوشش می کنیم تکواندو ایران به اهداف خود برسد و قطعاً با حمایت همه جانبه وزارت ورزش و جوانان و مسئولان، پرچم پرافتخار کشورمان را به اهتزاز دربیاوریم.

تقدیر ساعی از پولادگر در خانه تکواندو

در ادامه این مراسم سید محمد پولادگر معاون وزارت ورزش و جوانان طی سخنانی بیان داشت: به همه ورزشکاران، مربیان و سرپرستان حاضر در این مسابقات به ویژه ماهر مقابله ناظر فدراسیون جهانی مانند و حاذم نعمات رئیس فدراسیون کشور اردن خیرمقدم بگویم. به همه عزیزان و دست اندرکاران خسته نباشید می گویم و خوشحالم که مثل همواره این رویدادها با شکوه و با عظمت برگزار گردید. فرصت خوبی بود تا ورزشکاران به ارتقای تجربیات فنی شأن بپردازند. از همه تشکر می کنم و آرزوی موفقیت برای همه ورزشکاران در رویدادهای پیش رو دارم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اضافه نمود: آنچه برای تکواندو ایران کسب شده است و موفقیت هایی که در عرصه های مختلف مانند جمهوری اسلامی ایران به دست آمده است نسبت به سایر کشورها کمتر دیده شده است. کشورهای دیگر درباره موفقیت های ورزش ایران به ویژه تکواندو اشراف کامل دارند که البته جلوه و عظمت آن به واسطه همدلی و وفاق بوده است. باید توجه داشت هر جا که لطمه خوردیم منیت ها و چشم پوشی از منافع ملی در الویت بوده است. امیدوارم مرام و معرفت هدف اصلی مان باشد و همراه یکدیگر سوی موفقیت های پیش رو برای هدف اصلی جامعه تکواندو حرکت کنیم.

در سرانجام این مراسم از سوی فدراسیون تکواندو با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از زحمات سید محمد پولادگر در طول سال ها ریاست فدراسیون تکواندو تقدیر و تشکر بعمل آمد. ضمن اینکه هدایایی به رسم یاد بود به کی سوک لی رئیس اتحادیه آسیا، شین چال کانگ استاد بزرگ تکواندو و محمد اسماعیل آذرپاد پدر تکواندو ایران اهدا شد. بعلاوه رئیس اتحادیه آسیا، تندیسی به نمایندگی از دکتر چو رئیس فدراسیون جهانی اهدا و از زحمات وی تقدیر شد. هدایایی هم از سوی استاد کانگ به نمایندگی از کوکی وان به رئیس فدراسیون تکواندو و سید محمد پولادکر معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش اهدا شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 خرداد 1401 بروزرسانی: 10 خرداد 1401 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 22058

به "تقدیر ساعی از پولادگر در خانه تکواندو" امتیاز دهید

1 کاربر به "تقدیر ساعی از پولادگر در خانه تکواندو" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر ساعی از پولادگر در خانه تکواندو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید