خبرنگاران سه تشکل برتر مردم نهاد استان همدان معرفی و تجلیل شدند

به گزارش اکسپرس بلاگ، همدان-خبرنگاران- جشنواره برگزیدگان تشکل های مردم نهاد دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور به صورت ویدئوکنفرانس در همدان برگزار و از سه تشکل مردم نهاد برتر این استان نیز تقدیر شد.

خبرنگاران سه تشکل برتر مردم نهاد استان همدان معرفی و تجلیل شدند

به گزارش خبرنگاران، مدیرکل حفظ آثارو ارزش های دفاع مقدس استان همدان روز یکشنبه در این آیین که در باغ موزه همدان برگزار گردید، هدف از برگزاری این جشنواره را تجلیل از تشکل های برتر مردم نهاد فعال در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نشر ارزش های دفاع مقدس مطرح نمود.

سردار مهدی ظفری ادامه داد: در این جشنواره از علیرضا زنگنه مدیر تشکل مردم نهاد شهدای نوجوان آفتابگردان، سید جعفر دعوتی مدیر تشکل پیغام آوران ایثار و محمد ایران پور مدیر تشکل مردم نهاد راویان فتح تجلیل به عمل آمد.

وی اعلام نمود : 257 تشکل مردم نهاد در حوزه دفاع مقدس استان همدان فعالیت می نمایند که صندلی و نقش این تشکل ها در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نشر ارزش های دفاع مقدس بسیار ارزشمند است.

مدیر تشکل مردم نهاد دفاع مقدس پیغام آوران ایثار همدان نیز در این آیین گفت: هدف اصلی تشکل مردم نهاد، تربیت و آموزش راویان و سخنوران در حوزه دفاع مقدس است.

سیدجعفر دعوتی مطرح نمود: هدف اصلی مؤسسه مردم نهاد پیغام آوران ایثار، تعلیم، تربیت و آموزش راویان و سخنوران در حوزه دفاع مقدس است که در دوره های مختلف شرکت می نمایند.

وی ضمن قدردانی از برگزار نمایندگان اولین جشنواره ملی تشکل های مردم نهاد، گفت: مؤسسه پیغام آوران ایثار از نهم دی 1395 کار رسمی خود را با افتتاح دفتر استانی شروع کرد و هدف اصلی این مؤسسه تعلیم، تربیت و آموزش راویان و سخنوران در حوزه دفاع مقدس است.

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: ایرنا
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 12600

به "خبرنگاران سه تشکل برتر مردم نهاد استان همدان معرفی و تجلیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سه تشکل برتر مردم نهاد استان همدان معرفی و تجلیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید