دستگیری یک باند حرفه ای شکار غیر مجاز در شهرستان دلفان

به گزارش اکسپرس بلاگ، رئیس اداره حفاظت از محیط زیست دلفان از دستگیری یک باند حرفه ای شکار غیر مجاز در گشت و کنترل شبانه نیروهای یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان اطلاع داد.

دستگیری یک باند حرفه ای شکار غیر مجاز در شهرستان دلفان

به گزارش اکسپرس بلاگ به نقل از مهر، رامین رحمتی در گفت وگو با رسانه ها گفت: در پی گشت و کنترل شبانه یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان در حوزه استحفاظی، یک باند حرفه ای از شکارچیان غیر مجاز که از استان های مجاور برای شکار گونه های جانوری به این شهرستان آمده بودند در نیمه های شب و در حین شکار دستگیر شدند.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست دلفان، اضافه کرد: در این عملیات 4متخلف زیست محیطی دستگیر و از آنها 4قبضه اسلحه جنگی و شکاری شامل یک قبضه اسلحه کلاشینکف، یک قبضه اسلحه برنو، یک قبضه تکلول غیرمجاز، یک قبضه تکلول مجاز، 45 عدد فشنگ و یک رشته قطار به همراه لاشه سه رأس گراز و یک سر خرگوش کشف و ضبط شد.

رحمتی اظهار کرد: پرونده این متخلفین زیست محیطی پس از بازپرسی مقدماتی، تنظیم صورتجلسه و اخذ جریمه ضرر و زیان، برای رسیدگی به مراجع قضائی تحویل داده شد. همچنین بر اساس ماده 14 قانون شکار و صید، ادوات کشف شده از این متخلفین تا صدور رأی قطعی توسط دادگاه، به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می ماند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلفان از تمامی دوست داران محیط زیست درخواست کرد که هرگونه تخلف زیست محیطی را به سامانه 1540 اطلاع داده تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری آن اقدام گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 421

به "دستگیری یک باند حرفه ای شکار غیر مجاز در شهرستان دلفان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری یک باند حرفه ای شکار غیر مجاز در شهرستان دلفان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید