شیطنت عجیب یک کودک: انداختن قفل دوچرخه دور گردن مادر و بعد فراموش کردن رمز قفل!

به گزارش اکسپرس بلاگ، در 7 اکتبر، یک مادر جوان وارد یک ایستگاه پلیس در هوآیان واقع در استان جیانگ سوی چین شد، در حالی که یک گردن آویز عجیب و غریب به گردن داشت. این گردن آویز البته چیز نبود جز یک دستگاه قفل دوچرخه خاکستری و زرد، شبیه قفل U.

شیطنت عجیب یک کودک: انداختن قفل دوچرخه دور گردن مادر و بعد فراموش کردن رمز قفل!

او به پرسنل آنجا گفت که پسرش کنار او مشغول بازی بود و او مشغول تمیز کردن حمام بود که ناگهان چیزی را به گردن او انداخت و قفل کرد. در ابتدا فقط قضیه خنده دار به نظر می رسید، زیرا قفل متعلق به دوچرخه خودش بود و رمز قفل را می دانست، اما بعد معلوم شد که پسر به نوعی آن را تغییر داده است و هیچ یک از آن ها ترکیب باز کردن قفل را نمی دانستند.

پلیس قفل را بررسی کرد و تشخیص داد که نمی تواند کمک زیادی به این زن کند، بنابراین با تیمی از آتش نشانان محلی تماس گرفت. آن ها حوله کوچکی را برداشتند و آن را بین گردن زن و قفل دوچرخه گذاشتند. بعد تلاش کردند با سیم بر، پاره اش کنند.

هنگامی که قفل باز شد، زن آهی کشید، یکی از آتش نشانان به او گفت: تو باید پسرت را به اینجا بیاوری، ما کمک می کنیم تا به او آموزش بدهی.

و او پاسخ داد که او قبلاً به خاطر رفتار های شیطنت او را مورد ضرب و شتم قرار داده است و در شرایطی که مادرش دچار این همه دردسر شده بود، پشرش راحت در خانه خوابیده بود.

داستان این زن و ویدئوی پاره کردن قفل در شبکه های اجتماعی چین پخش شده و بیشتر مردم در مورد نیاز به معین مرز ها از طریق والدین برای جلوگیری از چنین شرایطی اظهار نظر کرده اند!

منبع: یک پزشک
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 17809

به "شیطنت عجیب یک کودک: انداختن قفل دوچرخه دور گردن مادر و بعد فراموش کردن رمز قفل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیطنت عجیب یک کودک: انداختن قفل دوچرخه دور گردن مادر و بعد فراموش کردن رمز قفل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید