مقاله: بهترین شهرهای کانادا برای زندگی

به گزارش اکسپرس بلاگ، وقتی صحبت از بریتیش کلمبیا باشد، قیمت های مقرون به صرفه خرید خانه معمولا اولین چیزی نیست که به ذهن بیاید، اما شهر کوچک نلسون خلاف این ادعا را ثابت می نماید. با وجود متوسط قیمت خرید حدودا 400 هزار دلاری خانه، شهر نلسون را به این لیست آورده ایم، چرا که یکی از معدود شهرهای باقی مانده با قیمت های مقرون به صرفه خرید خانه در این استان است.

مقاله: بهترین شهرهای کانادا برای زندگی

تروا ریویر بین مونترال و شهر کبک قرار گرفته و متوسط قیمت خانه در این شهر تنها 212329 دلار است. در نتیجه این شهر مقرون به صرفه ترین شهر در این لیست برای خرید خانه است. با وجود این که قیمت خرید خانه در اینجا بسیار پایین است اما جمعیت حدود 138 هزار نفری شهر همچنان درآمد متوسط 53768 دلار در سال را دارند و نرخ بیکاری در اینجا رقم قابل قبول 5.8 درصد است.

در ادامه می خواهیم بعضی از بهترین شهرهای کانادا را به شما معرفی کنیم و بگوییم هر کدام از آنها برای چه سبک و چه دوره ای از زندگی شما مناسب هستند.

وقتی صحبت از برترین شهرهای کانادا برای مجردها باشد، احتمالا کلگری اولین اسمی نیست که به ذهن بیاید؛ اما در واقعیت جامعه پویا و مد روز این شهر کلی مزیت برای ارائه دارد. نرخ بیکاری در شهر کلگری در حدود 7.9 درصد است؛ با این وجود متوسط درآمد یک خانواده متوسط در این شهر از دو شهر دیگر در این لیست یعنی ونکوور و تورنتو بالاتر است. این عدد برای کلگری 98309 دلار است، در حالی که متوسط درآمد برای دو شهر دیگر به ترتیب 73946 و 71324 دلار است، در نتیجه در این شهر فرصت های فراوانی برای داشتن درآمد بیشتر وجود دارند.

منبع مقاله: بهترین شهرهای کانادا برای زندگی

انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 14951

به "مقاله: بهترین شهرهای کانادا برای زندگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بهترین شهرهای کانادا برای زندگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید