مهدی: سازمان لیگ قرارداد ها را افشا نکرده است ، برای فینال جام حذفی به مجوز اسکوچیچ احتیاج داریم

به گزارش اکسپرس بلاگ، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: افشای قرارداد های بازیکنان توسط این سازمان انجام نمی گردد.

مهدی: سازمان لیگ قرارداد ها را افشا نکرده است ، برای فینال جام حذفی به مجوز اسکوچیچ احتیاج داریم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سهیل مهدی در پاسخ به این پرسش که آیا مسئله ای برای برگزاری دو هفته سرانجامی لیگ برتر فوتبال وجود دارد یا خیر، گفت: بازی ها را با همکاری باشگاه ها، هیئت های فوتبال و پلیس جلو می بریم. همکاران ما در ایفمارک و ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال خیلی به ما یاری کردند. هجمه اولیه کرونا به حداقل رسیده است و ابتلایی در چند هفته اخیر نداشتیم. ان شاءالله به همین صورت باشد و مسابقات را به سرانجام برسانیم.

وی درباره نحوه برگزاری مسابقات در صورت ابتلای چند بازیکن تیمی به کرونا توضیح داد: در این شرایط هم مطابق پروتکل ها رفتار می کنیم. ستاد مبارزه با کرونا باید ابتلا ابلاغیه بدهد تا بازی تیم موردنظر به تعویق بیفتد. اگر شرایط تیمی حاد باشد، تابع تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا هستیم. امروز (شنبه) هفته بیست ونهم برگزار می شود که ابتلایی نداشتیم و تنها هفته سرانجامی لیگ برتر می ماند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در خصوص زمان برگزاری فینال جام حذفی، با توجه به تعویق بازی های انتخابی جام جهانی 2022 اظهار داشت: فینالیست ها باید مدتی منطقی برای استراحت داشته باشند و ما نمی توانیم فینال را دو یا سه روز بعد از نیمه نهایی برگزار کنیم. بعد از آن هم ایام شهات سیدالشهدا (ع) را داریم و سپس اردوی تیم ملی برگزار می شود. به جلسه ای با دراگان اسکوچیچ و مجوز او احتیاج داریم تا در این باره تصمیم بگیریم.

مهدی در پاسخ به این پرسش که با توجه به در پیش نبودن دیدارهای رسمی تیم ملی، آیا ممکن است فینال جام حذفی در هنگام اردوی تیم ملی برگزار شود یا خیر، اعلام کرد: تصمیم با اسکوچیچ است و اگر او به ما یاری کند، خیلی تشکر می کنیم. در این صورت فینال جام حذفی را برگزار خواهیم کرد.

وی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، در خصوص افشای قرارداد شیخ دیاباته و بشار رسن گفت: این موضوع در درجه اول به مدیریت امور قراردادها در باشگاه های مذکور مربوط است. مجموعه فوتبال و سازمان لیگ در 10 سال گذشته، امانتداری خود را اثبات نموده و سال هاست که مدارک و صورت های اقتصادی باشگاه ها را در اختیار داریم. تا به امروز چیزی از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ منتشر نشده و به مدیریت امور قراردادهای باشگاه ها و جابه جایی های پیاپی برمی شود. ما هم به این موضوع (انتشار قراردادها) نقد داریم و امیدوارم کمتر شود.

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 6881

به "مهدی: سازمان لیگ قرارداد ها را افشا نکرده است ، برای فینال جام حذفی به مجوز اسکوچیچ احتیاج داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی: سازمان لیگ قرارداد ها را افشا نکرده است ، برای فینال جام حذفی به مجوز اسکوچیچ احتیاج داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید