شرایط عجیب اردوی تیم ملی هاکی کرونازده در اردبیل!

به گزارش اکسپرس بلاگ، یکی از اردونشینان هاکی از شرایط اسکان و نحوه رسیدگی مسئولان به بازیکنان انتقاد کرد.

شرایط عجیب اردوی تیم ملی هاکی کرونازده در اردبیل!

به گزارش خبرنگاران، اردوی تیم ملی هاکی سالنی ایران به دلیل مثبت شدن تست کرونای چند بازیکن لغو شد و اردونشینان به شهرها و خانه های خود برگشتند اما به دلیل نحوه اسکان ملی پوشان و آغاز تمرینات قبل از معین شدن تست PCR احتمال افزایش شمار مبتلایان وجود دارد.

یکی از اردونشینان که نخواست نامش فاش شود جزئیات جدیدی از این اردو به خبرنگاران داد و گفت: وقتی به اردبیل رسیدیم، ما را به یک خوابگاه که شبیه سربازخانه بود بردند. دو طبقه داشت که در هر طبقه حدود 25 نفر در دو سالن چپیده بودیم. غروب همان روز تست کرونا دادیم و بعد از آن خوابگاه را عوض کردند. صبح دوشنبه، 21 مهر گفتند چون جواب تست کرونا نیامده تمرین نداریم اما عصر همان روز و صبح سه شنبه تمرین کردیم، یعنی قبل از معین شدن نتیجه تست دو جلسه تمرین انجام دادیم که بعدا معین شد 5 بازیکن و یک پزشک کرونا داشتند اما به احتمال 99 درصد، 50 نفر از 60 نفری که در اردو بودند، مبتلا شده اند.

او ادامه داد: گفتند تا آمدن جواب تست در اتاق های یک تا دو نفره قرنطینه می شوید اما بعد از تست ما را در اتاق های 3 تا 4 نفره اسکان دادند و در تمام مدت هم بازیکنان با هم در ارتباط بودند، به اتاق های هم می رفتند و کسی مانع آنها نمی شد. چهارشنبه، 23 مهر هم از 8 صبح تا 12 ظهر در حیاط خوابگاه بودیم و هیچکس نیامد ببیند زنده ایم یا مرده! بعد از آن برایمان ماشین گرفتند اما کسانی که مبتلا بودند هم با بقیه رفتند و با هواپیما و اتوبوس به شهرهای خود برگشتند. فقط گفتند بروید حتی یک ریال هم برای برگشت به ما ندادند و اردبیل و تهران رهایمان کردند.

او در خصوص رفتار سرمربی تیم بعد از معین شدن نتیجه تست بازیکنان گفت: آقای نورانی در مصاحبه اش گفته بود بازیکنان مسئله ای ندارند در حالی که فقط 10 دقیقه کنار بچه ها ماند و دیگر خبری از او نشد. فقط یکی از بازیکنان از کسانی که تستشان مثبت شده بود مراقبت می کرد.

موضوع دیگر به محل اردوی بازیکنان برمی شود، از آنجایی که پارس آباد مغان از شمال به جمهوری آذربایجان و رودخانه ارس محدود می شود، شنیده شده بود که صدای درگیری های بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان به گوش اردونشینان رسیده که این بازیکن گفت: بله درست است. البته من نشنیدم اما شب قبل از رفتنمان بازیکنان در حیاط خوابگاه بودند که صدای شلیک گلوله و اینجور چیزها شنیده بودند حتی یک پهباد هم در پارس آباد سقوط کرد که گروه تمرین الف آن را دیده بودند.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 8924

به "شرایط عجیب اردوی تیم ملی هاکی کرونازده در اردبیل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط عجیب اردوی تیم ملی هاکی کرونازده در اردبیل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید