وکیل: نتیجه پرونده النصر چیزی جز برتری قاطع پرسپولیس نیست، برداشت نادرستی از صحبت های من شد

به گزارش اکسپرس بلاگ، وکیل باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت النصر گفت: نتیجه حاصل از رسیدگی عادلانه در این پرونده، چیزی جز پیروزی قاطع ما نخواهد بود.

وکیل: نتیجه پرونده النصر چیزی جز برتری قاطع پرسپولیس نیست، برداشت نادرستی از صحبت های من شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، امیر ساعد وکیل درباره آخرین شرایط شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس گفت: همانگونه که مؤکدا و مکررا از سوی باشگاه و اینجانب اعلام شده، بر اساس مدارک، مستندات و ادله ارائه شده در لایحه دفاعیه، نتیجه حاصل از یک فرآیند رسیدگی عادلانه در این پرونده، چیزی جز پیروزی قاطع پرسپولیس در این پرونده نخواهد بود.

وی ادامه داد: افرادی که تلاش می کنند در فضای مجازی و رسانه ای این تصور را القا کنند که هواداران امیدوار به حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا نباشند، برداشت کاملا نادرستی را نشر داده اند. این بر خلاف منافع ملی و حاصل یک برداشت اشتباه از صحبت های اینجانب است.

وکیل پرسپولیس در ادامه گفت و گو با رسانه رسمی این باشگاه در پرونده شکایت النصر ادامه داد: پرسپولیس قطعا یک پای فینال لیگ قهرمانان آسیاست. هواداران لازم است در این مقطع زمانی، پشتیبان تیم باشند تا بازیکنان با تمام قوا خود را برای فینال و حضور مقتدرانه در آن بازی به نحو احسن آماده تر کنند. کنفدراسیون آسیا نیز خود را برای برگزاری فینال که یک سمت آن قهرمان غرب قاره، پرسپولیس است، آماده می کند.

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 9634

به "وکیل: نتیجه پرونده النصر چیزی جز برتری قاطع پرسپولیس نیست، برداشت نادرستی از صحبت های من شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکیل: نتیجه پرونده النصر چیزی جز برتری قاطع پرسپولیس نیست، برداشت نادرستی از صحبت های من شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید