پیشرفت 70درصدی واحدهای مسکونی مددجویی در سیرجان

به گزارش اکسپرس بلاگ، خبرنگاران: مدیرتامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمان گفت: در حال حاضر واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد شهرستان سیرجان، 70درصد پیشر فت فیزیکی دارند.

پیشرفت 70درصدی واحدهای مسکونی مددجویی در سیرجان

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

مهدی دوست محمدی در گفت وگو با خبرنگار اکسپرس بلاگ در سیرجان، اظهار کرد:30واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد شهرستان سیرجان با یاری های اقتصادی مجتمع گل گهرسیرجان در حال ساخت است که در حال حاضر70درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

مدیرتامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمان اضافه کرد: برای ساخت هر یک از این واحدها، مجتمع گل گهر سیرجان 200میلیون ریال اعتبار تخصیص داده است.

دوست محمدی با بیان اینکه این واحدها در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسند، گفت: ساخت این واحدها با 75مترمربع زیربنا از سال گذشته شروع شده است.

وی اعلام نمود: برای ساخت هرکدام از این واحدها 100میلیون ریال از منابع بانکی و کمیته امداد امام (ره) استان پرداخت شده است.

ق

منبع: تسنیم
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 3 خرداد 1399 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 2395

به "پیشرفت 70درصدی واحدهای مسکونی مددجویی در سیرجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشرفت 70درصدی واحدهای مسکونی مددجویی در سیرجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید