اجرای موسیقی جنجالی در کتابخانه ملّی ، واکنش سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران

به گزارش اکسپرس بلاگ، در پی انتشار ویدئوی اجرای موسیقی در مرکز همایش های سازمان اسناد و کتابخانه ملّی، روابط عمومی این سازمان توضیحاتی را منتشر کرد.

اجرای موسیقی جنجالی در کتابخانه ملّی ، واکنش سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران

به گزارش خبرنگاران، در پی انتشار ویدئوی اجرای موسیقی در مرکز همایش های سازمان اسناد و کتابخانه ملّی، روابط عمومی این سازمان شرحاتی را منتشر کرد.

در این شرح آمده است: سالن قلم مرکز همایش های سازمان اسناد و کتابخانه ملی در تاریخ 1401/11/26 به وسیله مؤسسه فرهنگی هنری عصر گفت وگوی قلم بر اساس قرارداد شماره 039/ق/401 مورخ 1401/11/23، جهت اجرای رویدادی با نام اولین کنگره مدیران کارآفرین اجاره شد.

بر اساس متن قرارداد موسسه مکلف و موظف به رعایت شئونات اسلامی و قوانین کشور بود و مسئولیت برنامه های رویداد را پذیرفته است. در این برنامه یکی از خوانندگان دارای مجوز کشور، قطعه ای از خواننده خارج نشین را بازخوانی نموده است.

موسسه مجری در این خصوص هیچگونه هماهنگی و اطلاعی به رئیس مرکز همایش های سازمان اسناد و کتابخانه ملی نداده است و سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران پیگیری قانونی و حقوقی را در مورد این نقض تعهد موسسه مجری برنامه، را در دستور کار خود دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 اسفند 1401 بروزرسانی: 2 اسفند 1401 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 27565

به "اجرای موسیقی جنجالی در کتابخانه ملّی ، واکنش سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران" امتیاز دهید

1 کاربر به "اجرای موسیقی جنجالی در کتابخانه ملّی ، واکنش سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای موسیقی جنجالی در کتابخانه ملّی ، واکنش سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید