استاندار همدان: از پذیرش مسافران نوروزی معذوریم

به گزارش اکسپرس بلاگ، استاندار همدان گفت: به منظور حفظ سلامت مردم و کنترل ویروس کرونا در ایام نوروز از پذیرش مسافر و توریست در استان همدان معذوریم.

استاندار همدان: از پذیرش مسافران نوروزی معذوریم

لذت بخشترین تجربه سفر را با تور ارزان تجربه کنید. برای یافتن تورهای لحظه آخری، برنامه سفرهای مقرون به صرفه و دریافت راهنمایی از مسافران قدیمی با ما همراه باشید.

به گزارش اکسپرس بلاگ به نقل از ایلنا، سیدسعید شاهرخی در چهارمین ستاد استانی پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا ویروس در همدان با تاکید بر اینکه باید از سفر به استان همدان خودداری گردد، گفت: به منظور حفظ سلامت مردم و کنترل ویروس کرونا، در ایام نوروز از پذیرش مسافر و جهانگرد در استان همدان معذوریم.

شاهرخی با تاکید بر اینکه هیچگونه اسکانی در استان همدان نداریم، گفت: مهمانسراهای ادارات، مدارس و ستاد اسکان استان و خانه مسافرها از پذیرش مسافر ممنوع هستند.

وی با بیان اینکه کاهش ساعت کار ادارات استان همدان تا 22 اسفند تمدید می گردد، گفت: مدارس و دانشگاه های سراسر استان همدان تا انتها سال تعطیل هستند.

استاندار همدان با بیان اینکه مهمانسرای هیچ دستگاه دولتی به هیچ عنوان نباید فعال باشد، گفت: هیچ یک از ستادهای اسکان دولتی ازجمله آموزش و پرورش، تربیت بدنی و شهرداری نباید فعال شوند.

شاهرخی با بیان اینکه موزه های استان همدان و آرامگاه بوعلی سینا تعطیل هستند و تمامی تصمیمات به خاطر سلامت مردم و کنترل ویروس کرونا در استان همدان گرفته شده است، گفت: مردم، آدینه آخر سال به باغ بهشت نروند.

وی با بیان اینکه کادر اداری آکادمی ها به ترتیبی که وزارت آموزش و پرورش ابلاغ نموده و همچنین آئین نامه آموزش و پرورش استان باید طبق برنامه ابلاغی حضور داشته باشند، گفت: هرگونه خروج از محل مأموریت، تحت هر عنوانی اعم از مأموریت اداری یا مرخصی معاونان استاندار، فرمانداران، بخشداران، شهرداران، مدیران دستگاه های اجرایی استان و مدیران کل ستادی استانداری همدان ممنوع است.

استاندار همدان اضافه نمود: مسئول تهیه، توزیع و نظارت بر اقلام مورد احتیاج بهداشتی در استان سازمان صنعت، معدن و تجارت است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 1169

به "استاندار همدان: از پذیرش مسافران نوروزی معذوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار همدان: از پذیرش مسافران نوروزی معذوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید