طراحی لوگو: اعلام آرمان های والیبال از سوی داورزنی: حضور در جمع 4 تیم برتر دنیا و المپیک

به گزارش اکسپرس بلاگ، رئیس فدراسیون والیبال گفت: از اصلی ترین برنامه های تیم ملی مردان حرکت به سمت قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر دنیا و المپیک است.

طراحی لوگو: اعلام آرمان های والیبال از سوی داورزنی: حضور در جمع 4 تیم برتر دنیا و المپیک

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی لوگو از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی لوگو و آرم تجاری تا برندینگ حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در مورد تدوین آرمان های والیبال ایران تا انتها سال 2024 گفت: قرار نیست که بدون آرمان و بدون هدف معین حرکت کنیم. برای برنامه ریزی و هم راستا کردن نیروها احتیاج به هدف گذاری و مشخص جهت داریم. از ابتدای حضور در فدراسیون والیبال آرمان هایی مثل حضور در لیگ دنیای یا قهرمان شدن در آسیا و بازی های آسیایی مشخص کردیم که در زمان خودش به زعم اهالی والیبال دست نیافتنی و باورنکردنی بود، ولی با هدف گذاری، استفاده از پتانسیل و نیروی خاموش موجود در والیبال، برنامه ریزی و صرف فعل خواستن، این جهت سخت را پیمودیم تا جایی که اکنون حضور والیبال ایران در سطح اول والیبال دنیا به یک باور عمومی بدل شده است.

او با بیان اینکه طبیعی است برای ادامه راه هم باید برای حفظ افتخارات گذشته و بعلاوه صعود به قله های فتح نشده مشخص جهت کنیم و به سوی تحقق آنها قدم برداریم، توضیح داد: به همین جهت برای سال های آینده چشم اندازی را ترسیم می کنیم که انتظار داریم در موقعیت های مختلف، والیبال ایران در چه جایگاهی قرار داشته باشد.

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: طبیعتا در مورد تیم ملی مردان حفظ عنوان قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی برای فدراسیون ملاک عمل است و حرکت به سمت قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر دنیا و المپیک اصلی ترین برنامه خواهد بود. بعلاوه در بخش زنان هم مهمترین هدف رسیدن به جمع چهار تیم برتر آسیاست تا پس آن به حضور درخشان در عرصه دنیای چشم داشته باشیم.

او درباره اولویت فدراسیون در رده های پایه گفت: در هر دو بخش زنان و مردان اولویت والیبال در تیم های پایه، فراوری بازیکن برای تغذیه تیم های ملی بزرگسالان است تا با پشتوانه سازی، حرکت تیم های بزرگسالاان ایران در جهت کسب موفقیت دچار اختلال نشود.

داورزنی در انتها گفت: در والیبال ساحلی هم بعد از کسب قهرمانی رده های سنی در آسیا، پتانسیل حضور درخشان در مسابقات دنیای و بعلاوه صعود به المپیک را در این بخش می بینیم که هدف گذاری فدراسیون تحقق این اهداف است.

بنا بر اعلام فدراسیون والیبال، لیست آرمان های والیبال ایران از سال 2021 تا 2024 بر اساس انتظارات و اولویت های مشخص شده به توضیح ذیل است:

- مدال طلای مسابقات قهرمانی مردان آسیا 2021

- مدال طلای بازی های آسیایی 2022

- صعود به جمع چهار تیم برتر مسابقات قهرمانی دنیا 2022 (برای نخستین مرتبه در تاریخ)

- مدال طلای مسابقات قهرمانی مردان آسیا 2023

- صعود به جمع چهار تیم برتر مسابقات جام دنیای 2023 (برای نخستین مرتبه در تاریخ)

- صعود به جمع چهار تیم برتر بازی های المپیک 2024 پاریس (برای نخستین مرتبه در تاریخ)

- صعود به جمع چهار تیم برتر مسابقات قهرمانی زنان آسیا 2023 (برای نخستین مرتبه در تاریخ)

- صعود والیبال ساحلی به بازی های المپیک 2024 (برای نخستین مرتبه در تاریخ)

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 18582

به "طراحی لوگو: اعلام آرمان های والیبال از سوی داورزنی: حضور در جمع 4 تیم برتر دنیا و المپیک" امتیاز دهید

1 کاربر به "طراحی لوگو: اعلام آرمان های والیبال از سوی داورزنی: حضور در جمع 4 تیم برتر دنیا و المپیک" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی لوگو: اعلام آرمان های والیبال از سوی داورزنی: حضور در جمع 4 تیم برتر دنیا و المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید