بازی آنلاین کامپیوتری جان یک گیمر نوجوان را نجات داد

به گزارش اکسپرس بلاگ، شاید باور کردنی نباشد اما این بار بازی آنلاین کامپیوتری جان یک نوجوان را نجات داده است. درواقع یک بازیکن پیروز شد جان یک بازیکن دیگر را که دچار تشنج شده بود نجات دهد.

بازی آنلاین کامپیوتری جان یک گیمر نوجوان را نجات داد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، همه یز از زمانی آغاز شد که آیدان جکسون 17 ساله دچار تشنج شد و هنگامی که دوستش از 5 هزار مایل دورتر در تگزاس برای آغاز بازی با او تماس گرفت و متوجه شرایط خطرناکش شد، نجات یافت.

آیدان جکسون 17 ساله با یاری دیا لتورا ، 20 ساله که دوست آنلاین وی در دنیای بازی است، متوجه شده که چه اتفاقی افتاده است و با سرویس های اورژانس تماس گرفته است. او در تماس با اورژانس گفت:سلام ، من از ایالات متحده تماس می گیرم ، من در حال حاضر با دوستم در بازی آنلاین در تماس هستم. وی تشنج دارد و دیگر جوابم را نمی دهد.

نکته جالب و عجیب این است که در حالی که پلیس و آمبولانس به محل اعزام شدند، والدین آیدان در طبقه پایین از این موضوع مطلع نبودند. مادر آیدان می گوید: ما ناگهان دیدیدم که دو ماشین اورژانس و پلیس جلوی در خانه ما متوقف شدند. ابتدا تصور می کردیم به محل دیگری می فرایند اما آنها دقیقا با خانه ما کار داشتند.

مأمورین به خانم جکسون گفتند که گزارشهای مربوط به یک تشنج دریافت نموده اند اما وی پاسخ داد که هیچکس در خانه حالش بد نیست با این وجود ماموران به موضوع پسر خانم جکسون اشاره کردند و به سرعت به طبقه بالا رفتند تا وی را نجات دهند. جکسون می گوید: وقتی جشمانم را باز کردم در بیمارستان بودم و جا دارد از دوست آنلاینم برای یاریی که به من کرد تشکر کنم.

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: انتخاب
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 466

به "بازی آنلاین کامپیوتری جان یک گیمر نوجوان را نجات داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی آنلاین کامپیوتری جان یک گیمر نوجوان را نجات داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید