برگزاری نشست فنی مسابقات و تمجید از سالن آزادی، ویدئو چک وجود ندارد

به گزارش اکسپرس بلاگ، نشست فنی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا امروز در شهر نین بین برگزار شد و رئیس کنترل این رقابت ها ضمن تمجید از تالار آزادی تهران گفت: سالن این رقابت ها در حد سالن آزادی تهران نیست.

برگزاری نشست فنی مسابقات و تمجید از سالن آزادی، ویدئو چک وجود ندارد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا از هفتم تا پانزدهم تیرماه به میزبانی دو شهر نام دین و نین بین ویتنام برگزار می شود.

نشست فنی (جنرال میتینگ) این رقابت ها عصر امروز (سه شنبه) به ریاست امیل جابر از لبنان برگزار شد و بر اساس اعلام کمیته فنی در این رقابت ها از سیستم ویدیو چک استفاده نمی شود.

در ادامه این نشست، اعضای کمیته کنترل، داوران و نمایندگان تیم های شرکت کننده خود را معرفی کردند. از تیم ایران نیز منطقی سرپرست، مصطفی کارخانه سرمربی و سیامک افروزی پزشک تیم بانک سرمایه در این نشست شرکت کردند.

علیرضا قریب داور بین المللی والیبال ایران که از جمله داوران قضاوت کننده در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیاست، در این نشست حضور داشت.

امیل جابر رئیس کمیته کنترل این رقابت ها در سرانجام این نشست در گفت وگو با مصطفی کارخانه سرمربی تیم بانک سرمایه گفت: امکانات سالن مسابقه در حد سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی نیست. تالار آزادی یکی از سالن های خوب جهان است.

وی ضمن تمجید از تماشاگران ایرانی والیبال گفت: برگزاری مسابقات در ایران ساماندهی خوبی نیز دارد.

سرمربی تیم التقای قزاقستان نیز در حاشیه نشست فنی در گفت وگو با نمایندگان بانک سرمایه گفت: پیشرفت در ورزش والیبال نیاز به زمان دارد و یک شبه یا یک ساله به دست نمی آید.

وی درباره والیبال ایران گفت: والیبال ایران بازیکنان خیلی خوبی دارد و هم اینکه در سطح اول لیگ جهانی هستند، کار بزرگی است. سازماندهی فدراسیون والیبال ایران نه تنها در آسیا بلکه در سطح جهان نیز خوب است.

تیم والیبال بانک سرمایه روز پنج شنبه در تنها مسابقه خود در دور مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا به مصاف نماینده چین تایپه می رود.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 810

به "برگزاری نشست فنی مسابقات و تمجید از سالن آزادی، ویدئو چک وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست فنی مسابقات و تمجید از سالن آزادی، ویدئو چک وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید