جریمه 20 میلیونی متقاضیان مسکن مهر هسا

به گزارش اکسپرس بلاگ، در حالی پروژه های مسکن مهر هسا پرند باید سال 91 تحویل متقاضیان می شد که پس از خلف وعده 8 ساله، این متقاضیان باید 18 تا 20 میلیون تومان دیگر پرداخت نمایند.

جریمه 20 میلیونی متقاضیان مسکن مهر هسا

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه مالی اکسپرس بلاگ، 10 هزار مسکن مهر هسا در شهر پرند قریب یک دهه است که با خلف وعده های مکرر در تحویل روبرو است. از دوره مدیرعاملی چاغروندی در پرند تا پس از آن در زمان باران هاشم زهی و... تا امروز هیچکدام از وعده های داده شده به متقاضیان این پروژه در مورد تکمیل و تحویل واحدهای هسا محقق نشده است.

در دوره سید علی اکبر طاهری نیز گرچه کوشش ها برای حل مشکل پروژه های مذکور افزایش یافت، اما در نهایت طاهری وقتی جایگاه مدیریت را واگذار کرد که شرایط مساکن مهر هسا تغییر چندانی نکرد.

طی چند سال اخیر نیز با وجود پیگیری های اجرا شده از سوی مدیرعامل شرکت عمران پرند، اما اتفاق خوشایندی برای متقاضیان مسکن مهر هسا این شهر روی نداده است.

وطن خواهی دیماه سال 97 از اتمام پروژه های مسکن مهر این شهر تا شهریور 98 خبر داده و گفته بود: برای مشخص تکلیف واحدهایی که متقاضیان آن آورده خود را واریز ننموده اند به زودی فراخوان می دهیم.

وی با بیان این که به زودی فراخوانی برای مشخص تکلیف آورده متقاضیان اعلام می کنیم، اظهار کرد: در شهر پرند حدود 96 هزار واحد مسکن مهر در ساخت است که از این تعداد تا به امروز حدود 70 هزار واحد تحویل متقاضیان شده است. حدود 10 هزار واحد نیز ساخته شده اما به دلیل نبود یا کمبود زیرساخت های مربوط به آب، برق و فاضلاب نمی توانیم بخشی از آنها را افتتاح نموده و تحویل دهیم.

وی با تأکید بر این که پرونده مسکن مهر پرند شهریورماه سال آینده بسته می گردد به موضوع انتقال تعدادی از متقاضیان مسکن مهر پردیس به پرند اشاره و توضیح داد: دولت تعهد داده که مسکن مهر متقاضیان را تحویل دهد، در این راستا آن دسته از متقاضیان شهر پردیس که به دلایلی واحد مسکن مهر به آنها اختصاص نیافته و در واقع بیش از ظرفیت پردیس ثبت نام اجرا شده به پرند منتقل می شوند.

این در حالی بود که فروردین سال گذشته شرکت عمران پرند با انتشار جدول زمان بندی زمان افتتاح پروژه های مسکن مهر این شهر از جمله هسا سابق را اسفند 98 بیان نمود که آن هم به سرنوشت وعده های قبلی دچار شد.

در شرایطی متقاضیان مسکن مهر هسا پرند حدود 8 سالی در انتظار تحویل واحد خود هستند که شرکت عمران پرند با ارسال پیامکی به آنها اعلام نموده برای تحویل واحد خود باید 18 تا 20 میلیون تومان دیگر پرداخت نمایند.

یکی از متقاضیان مسکن مهر پرند در این باره به تسنیم، گفت: سال 90 در مسکن مهر پرند ثبت نام و همان زمان مبلغ اعلام شده از سوی شرکت عمران پرند یعنی حدود 11 میلیون تومان را واریز کردم.

وی ادامه داد: بر اساس قرارداد مسکن مهر را باید سال 91 تحویل می دادند اما نه تنها این امر محقق نشد که بنا بر اعلام شرکت عمران پرند آورده را به 14 میلیون تومان افزایش دادیم به این امید که با تکمیل آورده، شرکت عمران نیز به وعده خود عمل نموده و واحد را تحویل می دهد.

وی یادآور شد: طی 8 سال اخیر مدیران عامل شرکت عمران بارها وعده تحویل واحدهای مسکن مهر هسا را داده اند، اما هیچکدام از آنها عملی نشد. به تازگی نیز شرکت عمران با ارسال پیامکی اعلام نموده برای تحویل واحد باید 18 تا 20 میلیون تومان دیگر واریز کنیم.

وی بیان نمود: قرار بود واحد را با آورده 14 میلیون تومانی تحویل بگیریم، اما الان باید حدود 32 میلیون تومان پرداخت کنیم. متقاضیان که نباید تاوان عملکرد پیمانکار و شرکت عمران را پس بدهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 5 تیر 1399 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 3248

به "جریمه 20 میلیونی متقاضیان مسکن مهر هسا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه 20 میلیونی متقاضیان مسکن مهر هسا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید