خانواده های شهدا و ایثارگران وزارت علوم تجلیل شدند

به گزارش اکسپرس بلاگ، در جلسه ای با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، از خانواده های شهدا و ایثارگران حوزه ستادی وزارت علوم تجلیل شد.

خانواده های شهدا و ایثارگران وزارت علوم تجلیل شدند

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در جلسه ای با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، از خانواده های شهدا و ایثارگران حوزه ستادی وزارت علوم تجلیل شد.

در این جلسه نمایندگان جامعه ایثارگران حوزه ستادی وزارت علوم، به بیان مسائل و مسائل پرداخته و نظرات و پیشنهادات خود را برای برطرف این مسائل ارائه کردند.

بازنگری در ساختار تشکیلات سازمانی امور ایثارگران، تسریع در امور تبدیل شرایط استخدامی آنان، استفاده از توان و ظرفیت علمی و تخصصی آنان در بخش های مختلف ستادی و کوشش برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و فداکاری و توسعه فعالیت های فرهنگی از جمله مواردی بود که به وسیله نمایندگان ایثارگران مطرح شد.

دکتر زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هم در این جلسه ضمن ارج نهادن به شان و منزلت خانواده های شهدا و ایثارگران، از آنان به عنوان سرمایه های اجتماعی ارزشمند نظام آموزش عالی یاد کرد و گفت: بازنگری در ساختار تشکیلات سازمانی امور ایثارگران در اولویت و دستور کار مدیران این وزارت قرار گرفته است و با اعتقادی که به اصل تکریم و توجه به این قشر در بدنه مدیریتی وجود دارد، قطعاً پیگیر مسائل و مسائل مبتلا به خواهیم بود.

لازم به ذکر است، در حوزه ستادی وزارت علوم تعداد 132 نفر از کارکنان و اعضای هیات علمی جزو خانواده های ایثارگران هستند.

در خاتمه این جلسه، از تعدادی از نمایندگان خانواده های ایثارگران که در جلسه حضور داشتند با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.

در این جلسه دکتر خطیبی، معاون اداری، اقتصادی و مدیریت منابع، دکتر کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی و دکتر خلج امیر حسینی، رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم نیز حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 18794

به "خانواده های شهدا و ایثارگران وزارت علوم تجلیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانواده های شهدا و ایثارگران وزارت علوم تجلیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید