دستاوردهای تحقیقاتی مرتبط با کرونا در دانشگاه آزاد امکان بهره مندی تا 50 درصد افزایش امتیاز پژوهانه را دارد

به گزارش اکسپرس بلاگ، مدیرکل امور کتابخانه ها، مجلات، انتشارات علمی و علم سنجی پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دستاوردهای تحقیقاتی مرتبط با کرونا و جهش فراوری، امکان بهره مندی تا 50 درصد افزایش امتیاز پژوهانه را دارد.

دستاوردهای تحقیقاتی مرتبط با کرونا در دانشگاه آزاد امکان بهره مندی تا 50 درصد افزایش امتیاز پژوهانه را دارد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علی دنیا مدیرکل امور کتابخانه ها، مجلات، انتشارات علمی و علم سنجی پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دستاوردهای تحقیقاتی مرتبط با کرونا و جهش فراوری، امکان بهره مندی تا 50 درصد افزایش امتیاز پژوهانه را دارد، اظهار کرد: در بحث اعطای پژوهانه و به منظور ترغیب اعضای هیئت علمی به انجام پژوهش های ماندگار ملی و ایده هایی که به حل مسائل کشور یاری نمایند، براساس تبصره 3 از ماده 1 آیین نامه پژوهانه تشویق مضاعف در نظر گرفته خواهد شد.

وی اضافه کرد: امکان افزایش تا 50 درصد امتیاز فعالیت های پژوهشی معطوف به برطرف مسائل کشور در آئین نامه ارتقا نیز پیش بینی شده و لذا فعالیت های پژوهشی مرتبط با ابعاد مختلف کرونا و زمینه ساز رونق فراوری فعلا از این مزیت در حوزه پژوهانه برخوردار خواهند شد.

مدیرکل امور کتابخانه ها، مجلات، انتشارات علمی و علم سنجی پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: در نظر دریافت تشویقی های مادی و معنوی به منظور ایجاد انگیزه در محققان گام بزرگی در جهت حل مسائل کشور خواهد بود.

4118/

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 3146

به "دستاوردهای تحقیقاتی مرتبط با کرونا در دانشگاه آزاد امکان بهره مندی تا 50 درصد افزایش امتیاز پژوهانه را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستاوردهای تحقیقاتی مرتبط با کرونا در دانشگاه آزاد امکان بهره مندی تا 50 درصد افزایش امتیاز پژوهانه را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید