روایت روزنامه کوریره دلو اسپورت از شرایط سردار آزمون

به گزارش اکسپرس بلاگ، به گزارش خبرنگاران، روزنامه کوریره دلو اسپورت ایتالیا امروز در گزارشی ضمن بازتاب صحبت های سردار آزمون نوشت: حتی در ایران هم مردم می خواهند بدانند. آنها می خواهند آینده بت کشورشان را بدانند، بازیکنی که به عنوان پادشاه فوتبال ایران شناخته می شود. در حال حاضر سردار آزمون هنوز در سرزمین تزارها و تیم زنیت بازی می کند اما علاقه باشگاه ناپولی (به جذب آزمون) همه جا منعکس شده است.

روایت روزنامه کوریره دلو اسپورت از شرایط سردار آزمون

این روزنامه سپس صحبت های آزمون که دو روز پیش در تلویزیون ایران انجام شد را منتشر کرده است: دنبال چالش جدیدی هستم اما نمی توانم چیزی بگویم. دو باشگاه (ناپولی و زنیت) در حال مذاکره هستند.

کوریره دلو اسپورت در ادامه تاکید کرده که اگر این صحبت ها آغاز و افتتاح انتقالش به ناپولی نیست پس چه چیز دیگری می توان به آن افزود؟

روزنامه ایتالیایی همچنین بخش های دیگری از اظهارنظر سردار آزمون را منعکس کرده و نوشته است که پاسخ این مهاجم ایران به سئوالات صمیمانه اما دیپلماتیک بوده است.

سایت کالچو مرکاتو ایتالیا هم امروز گفت که ناپولی به جذب آزمون علاقه دارد و این بازیکن ایرانی هم راز خود را برای بازی خارج از روسیه برملا کرده است اما باشگاه زنیت استراتژی هایی برای فروش او در نظر دارد.

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 4243

به "روایت روزنامه کوریره دلو اسپورت از شرایط سردار آزمون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت روزنامه کوریره دلو اسپورت از شرایط سردار آزمون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید