سی ان ان یک رسوایی دیگر برای ترامپ جور کرد، اینباره گوشی همراه رئیس جمهور!

به گزارش اکسپرس بلاگ، ایسنا نوشت: رئیس جمهور آمریکا گزارش ها درباره استفاده از تلفن همراه شخصی اش به خاطر خطر احتمالی شنود گفتگوها و پیام های محرمانه از سوی آژانس های اطلاعاتی خارجی رد کرد.

سی ان ان یک رسوایی دیگر برای ترامپ جور کرد، اینباره گوشی همراه رئیس جمهور!

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی نوشت: اخبار جعلی سی.ان.ان گزارش داده که من هنوز از تلفن همراه شخصی ام برای گفتگوها و با وجود هشدارهای مکرر امنیتی استفاده می کنم. این اطلاعات و گزارش ها کاملا نادرست است. من مدت هاست که تلفن همراه شخصی ندارم. من تنها از تلفن های تایید شده دولتی استفاده می کنم.

روز جمعه، شبکه خبری سی.ان.ان از قول چند مقام آمریکایی گزارش داد، ترامپ به استفاده از تلفن همراه شخصی خود، همانی که پیش از ریاست جمهوری از آن استفاده می کرد، ادامه می دهد.

در این گزارش همچنین آمده که ترامپ با همین موبایل در چند هفته گذشته تماس هایی داشته و این تماس ها با وجود هشدارهایی درباره احتمال رهیگیری گفتگوها و پیام های محرمانه اجرا شده است.

ترامپ در اکتبر گفته بود، آیفون قدیمی اش با دکمه خانه بهتر از مدل کنونی است و به صورت غیرمستقیم تایید کرده بود که از گوشی آیفون استفاده می کند.

رئیس جمهوری آمریکا از سوی مخالفان سیاسی اش بابت استفاده از تلفن موبایل شخصی مورد انتقاد است.

باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق آمریکا تایید کرده که آژانس های اطلاعاتی به وی اجازه استفاده از آیفون نداده بودند. وی از موبایل بلک بری قدیمی با سیستم امنیتی اختصاصی استفاده می کرد اما در پایان ریاست جمهوری اش از گوشی آیفونی استفاده کرد که اکثر عملکردهایش از سوی آژانس های اطلاعاتی غیر فعال شده بود.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 30

به "سی ان ان یک رسوایی دیگر برای ترامپ جور کرد، اینباره گوشی همراه رئیس جمهور!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی ان ان یک رسوایی دیگر برای ترامپ جور کرد، اینباره گوشی همراه رئیس جمهور!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید