شعار کمپین زلاتان برای مبارزه با ویروس کشنده؛ اگر ویروس سراغ زلاتان نرود، زلاتان سراغ ویروس می رود!

به گزارش اکسپرس بلاگ، زلاتان ابراهیموویچ کمپین خودش را با یک شعار خاص افتتاح کرد.

شعار کمپین زلاتان برای مبارزه با ویروس کشنده؛ اگر ویروس سراغ زلاتان نرود، زلاتان سراغ ویروس می رود!

به گزارش خبرنگاران، زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان به جمع آوری مبالغ خیرخواهانه برای مبارزه با ویروس کرونا پرداخته است و از همکاران خود در دنیای فوتبال خواسته است تا به این کمپین بپیوندند.

ظاهرا ابراهیموویچ صد هزار یورو به این صندوق یاری نموده است. او در اینستاگرام خود در این باره گفت:ایتالیا همواره چیزهای زیادی به من داد و در این لحظه غم انگیز، می خواهم بیش از پیش محبت این کشور را جبران کنم. روی سخاوتمندی همکارانم، تمامی ورزشکاران حرفه ای و آن هایی که می خواهند در حد توان خود یاری کوچک یا بزرگی در راستای ریشه کن کردن این ویروس انجام بدهند، حساب باز می کنم. ما با هم می توانیم به بیمارستان ها، پزشکان و پرستارانی یاری کنیم که هر روز با از خود گذشتگی کوشش می نمایند تا جان ما را نجات بدهند. بیایید همراه هم ویروس کرونا را ریشه کن کنیم و برنده این مسابقه شویم!

یک ساعت پس از ارسال این پست، مبلغ 109 هزار و 652 یورو از یاری های مردمی جمع آوری شده بود. زلاتان با گفتن جمله ای که از او انتظار می رفت، حرف هایش را به خاتمه رساند:به یاد داشته باشید اگر ویروس سراغ زلاتان نرود، زلاتان سراغ ویروس می رود!

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 1922

به "شعار کمپین زلاتان برای مبارزه با ویروس کشنده؛ اگر ویروس سراغ زلاتان نرود، زلاتان سراغ ویروس می رود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شعار کمپین زلاتان برای مبارزه با ویروس کشنده؛ اگر ویروس سراغ زلاتان نرود، زلاتان سراغ ویروس می رود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید