شورای فنی شهرداری تهران با حضور اکبر ترکان برگزار شد ، معین فهرست بهای تجهیزات ترافیکی

به گزارش اکسپرس بلاگ، بیست و یکمین نشست شورای فنی شهرداری تهران با حضور اکبر ترکان و به منظور تصویب فهرست بهای تجهیزات ترافیکی سال 1398 برگزار گشت.

شورای فنی شهرداری تهران با حضور اکبر ترکان برگزار شد ، معین فهرست بهای تجهیزات ترافیکی

به گزارش خبرنگاران، فهرست بهای تجهیزات ترافیکی سال 1398 همزمان با برگزاری بیست و یکمین نشست شورای فنی شهرداری تهران با حضور اکبر ترکان و با هدف توسعه کیفیت و حفظ کارایی تجهیزات ترافیکی شهر تهران تصویب و به تمام واحدهای اجرایی شهرداری تهران ابلاغ شد.

صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در حاشیه نشست شورای فنی شهرداری تهران، تصویب این دستورالعمل را در راستای عملیاتی کردن بند 6 ماده سیزدهم برنامه پنج ساله سوم شهر تهران ذکر کرد و گفت: تنظیم اسناد نظام فنی در بخش حمل و نقل و ترافیک، زمینه ساز ایجاد وحدت رویه در امور مربوط به پدیدآوری، طراحی، احداث و نگهداری از این زیرساخت ها است.

وی با بیان آنکه در تدوین نظام فنی تجهیزات ترافیکی، تمام تجهیزات ترافیکی معمول مورد استفاده در شهر تهران مورد آنالیز قرار گرفته و نسبت به ارایه برخی تجهیزات نوین نیز اقدام شده است، یادآور شد: در فهرست بهای تجهیزات ترافیکی، با استعلام از تولیدکنندگان و واردکنندگان معتبر سعی شده است تا امکان تهیه اقلام با بهای ارائه شده وجود داشته و سود معقول تهیه کننده یا پیمانکار با اعمال ضرایب مربوطه لحاظ شود.

فهرست بهای تجهیزات ترافیکی سال 98، علاوه بر پیوست های مربوط به آنالیز فهرست بها و شرح اقلام بالاسری، فصول دیگری از قبیل تهیه و نصب علائم برجسته بازتابنده از نوع چشم گربه ای، علائم برجسته از نوع گل میخ پلاستیکی، استوانه و مخروط ترافیکی، بشکه ایمنی از جنس پلی اتیلن، مانع ترافیکی، استاپر فلزی رول بولتی و دفنی و تعمیر، نگهداری و بازرسی تجهیزات ترافیکی را در بر می گیرد.

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 901

به "شورای فنی شهرداری تهران با حضور اکبر ترکان برگزار شد ، معین فهرست بهای تجهیزات ترافیکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای فنی شهرداری تهران با حضور اکبر ترکان برگزار شد ، معین فهرست بهای تجهیزات ترافیکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید