عملکرد اعضای شبکه آزمایشگاهی 40 درصد رشد کرد

به گزارش اکسپرس بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با نگاهی آماری به شرایط موجود آزمایشگاه ها می توان به رشد ظرفیت این مراکز پی برد، در حال حاضر آزمایشگاه ها بیش از گذشته از ظرفیت خود استفاده می کنند و درآمد خود را افزایش داده اند.

عملکرد اعضای شبکه آزمایشگاهی 40 درصد رشد کرد

رضا اسدی فرد، گفت: درآمدزایی مراکز عضو شبکه، توسعه سیستم های آزمایشگاهی و رضایت مردم از ارائه این خدمات، رشد کرده است. رشدی که می تواند زمینه ساز توسعه صنعت آزمایشگاهی در کشور شود.

وی گفت: شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تعریفی که از وظایف خود کرده است، به طور سالیانه عملکرد مراکز عضو خود را بررسی و نقد می کند. با همین نگاه نیز در آخرین آماری که از این شبکه منتشر شده، بر رشد 40 درصدی سالانه این مراکز تاکید شده است.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تاکید کرد: بیشتر مراکز عضو شبکه با ارتقای خدمات خود توانسته اند رضایت 60 درصدی مشتریان را جلب کنند. اتفاقی که پیش از این در کشور سابقه نداشت.

به گفته وی، درآمدزایی و افزایش درآمد موتور محرک همه بنگاه ها و مراکزی است که با سرمایه شخصی خود کاری را آغاز می کنند. رشد درآمد مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های رهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم می تواند مسیری کوتاه و نتیجه بخش برای توسعه سیستم های آزمایشگاهی و افزایش رضایت مشتریان باشد.

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 522

به "عملکرد اعضای شبکه آزمایشگاهی 40 درصد رشد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد اعضای شبکه آزمایشگاهی 40 درصد رشد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید