لزوم تعامل دستگاه های قضایی و مالی برای حل مسائل فراوری

به گزارش اکسپرس بلاگ، با حضور رئیس کل دادگستری و معاونان او در اتاق کرج، مراسم افتتاح شورای حل اختلاف ویژه فعالان مالی به صورت هم زمان در شهرستان های ساوجبلاغ، کرج، نظرآباد و اشتهارد برگزار گردید .

لزوم تعامل دستگاه های قضایی و مالی برای حل مسائل فراوری

جهت دریافت مشاوره خدمات اندازه تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرج در این مراسم گفت: با توجه به جنگ مالی که دشمنان علیه کشور و ملت ایران به راه انداخته اند، احتیاج است هم افزایی بین مسئولان مالی و قضایی استان با هدف رفع کردن موانع فراوری و مسائل صاحبان بنگاه های مالی هر چه بیشتر ایجاد گردد.

رحیم بنا مولایی با بیان اینکه کارفرمایان برای حفظ فراوری و اشتغال فعالیت می نمایند، اضافه نمود: درست نیست که این افراد در پرونده های قضایی که برای آنها پیش می آید در کنار یک قاتل و یک مجرم بنشیند،درواقع حرمت کارفرما و کارآفرین باید حفظ گردد.

او فراوری و اقتصاد را یکی از مهم ترین دغدغه های رهبری به خصوص طی سال های اخیر عنوان و گفت: اتاق بازرگانی البرز در سومین دوره از فعالیت خود در کوشش است تا در کنار سه قوه برای به جلو بردن اهداف نظام نقش خود را ایفا کند.

بنا مولایی با بیان اینکه اتاق کرج برای هم افزایی بین فعالان مالی کوشش نموده مطرح نمود: امروز که در جنگ مالی قرار داریم باید تصمیماتی اتخاذ تا موانع موجود در جهت فراوری از میان برداشته گردد، که این امر احتیاجمند تعامل دستگاه قضا و تصمیم گیران حوزه اقتصاد است.

او تشکیل شورای حل اختلاف ویژه فعالان مالی را یکی از خواسته های بر زمین مانده فعالان مالی دانست و اضافه نمود: با تشکیل این شورا گامی بلند برای حفظ حرکت کارفرمایان و فراورینمایندگان برداشته می گردد.

رئیس اتاق کرج با اشاره به استفاده از ظرفیت آن دسته از کارشناسان رسمی دادگستری که در بخش مالی نیز فعالیت دارند، گفت: به همین منظور به دنبال شناسایی هر چه بیشتر این افراد هستیم، تشکیل شورای حل اختلاف ویژه کارفرمایان موجب احساس امنیت می گردد.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 428

به "لزوم تعامل دستگاه های قضایی و مالی برای حل مسائل فراوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم تعامل دستگاه های قضایی و مالی برای حل مسائل فراوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید