مدرسه تابستانی از اول تیر روی آنتن شبکه آموزش سیما

به گزارش اکسپرس بلاگ، مدیر گروه آموزش های رسمی شبکه آموزش سیما از آغاز به کار مدرسه تابستانی، از هفته اول تیر خبر داد.

مدرسه تابستانی از اول تیر روی آنتن شبکه آموزش سیما

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری خبرنگاران از روابط عمومی شبکه هفت سیما، شهرام کجوری سرپرست گروه آموزش های رسمی شبکه هفت سیما گفت: از ابتدای تیر ماه مدرسه تابستانی در مقطع ابتدایی بعد از یک وفقه کوتاه که پس از امتحانات سرانجام سال تحصیلی صورت گرفت، دوباره روی آنتن شبکه آموزش سیما می رود.

وی افزود: در این برنامه آموزش تکمیلی همراه بازی و تفکر با اقتباس از کتاب های درسی مقطع ابتدایی به بچه ها داده می شود.

کجوری با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره اهمیت تحول در آموزش شرح داد: با توجه به رهکردهای رهبری در تحول مسائل آموزشی که فایده محور و عمقی و کاربردی شدن دروس در مراکز آموزشی را یکی از مصادیق عینی تحول بر شمرده اند؛ شبکه آموزش پیش از این سعی کرده با تولید برنامه هایی همچون فرصت برابر وپرسشگر و همچنین تولید برنامه های مهارتی با مدنظر قرار دادن رهنمون های رهبری، سهمی هرچند کوچک در تحول آموزشی داشته باشد.

وی در ادامه، حضور مجریان کودک در مدرسه تابستانی را اتفاقی مثبت در جهت انگیزه دادن به بچه ها برای آموزش خواند و بیان کرد: مجریان مطرح کودک در برنامه می توانند با ایجاد فضای شاد و بازی های متنوع، فکرک ردن و آموزه های زندگی را به دانش آموزان آموزش دهند.

کجوری گفت: استفاده از بازی ها و عروسک ها در برنامه کمک می کند تا دروس در ذهن دانش آموز نفوذ کند و با عمق بخشی، بتوانیم کاربردش را در زندگی و جامعه ببینیم.

وی در سرانجام گفت: حضور مجریان کودک در قالب پیشنهاد به شبکه و وزارت آموزش و پرورش ارائه شده که در صورت توافق و تائید به اجرا در می آید. مدرسه تابستانی در مقطع ابتدایی تا 31 تیر هر روز از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

4104/

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 5935

به "مدرسه تابستانی از اول تیر روی آنتن شبکه آموزش سیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدرسه تابستانی از اول تیر روی آنتن شبکه آموزش سیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید