مقاله: Canggu بالی، بهشت موج سواران

به گزارش اکسپرس بلاگ، اگر می خواهید برای موج سواری به این منطقه بروید، بهتر است فصل خشک را انتخاب کنید؛ اگر چه که افراد بیشتری در آب هستند. اگر به Canggu می روید تا از مناطق روستایی و فرهنگ مردم بالی لذت ببرید هر فصلی برای شما مناسب است. فصل پر باران سال هر از چند گاهی روزهای بارانی دارد ولی دیدن منظره شالیزارهای سبز و زیبا تلافی آن را در می آورند. دمای هوا نیز در این زمان خوب است. نتیجه گیری این که هر فصلی از سال برای رفتن به تور بالی و Canggu مناسب است.

مقاله: Canggu بالی، بهشت موج سواران

حتی اگر موج سواری نمی کنید، این منطقه از بالی کلی کار برای انجام دادن و کلی مکان شگفت انگیز برای دیدن به شما ارائه می دهد. این ها شامل مناظر حیرت آور غروب آفتاب در ساحل و تعدادی دهکده واقعا اصیل و معابدی هستند که در شالیزارها قرار گرفته اند. تجربه بودن در ساحل با منظره یک غروب تماشایی، با یک نارگیل در دست و دیدن موج سواران که با تخته هایشان به آسمان پرواز می کنند چیزی است که در تور بالی نباید به هیچ عنوان از دست دهید.

در Canggu انتخاب زیادی دارید، هم می توانید در یکی از صدها خانه کوچک منطقه و در کنار یک خانواده محلی بمانید، هم می توانید یک ویلای خصوصی برای خودتان اجاره کنید. اگر به دنبال چیزی در این بین هستید، جایی که حال و هوایی دوستانه و شخصی به علاوه موقعیتی عالی و نزدیک به ساحل داشته باشد، باید نگاهی به Surfana Bali داشته باشید. منظره شالیزارها و دوری از جاده های اصلی، آن را به مکانی آرامش بخش و ساکت تبدیل می کنند. تخته موج سواری، آموزش موج سواری، اسکوتر، ماساژ، سفرهای روزانه و حتی جلسات یوگا در این اقامتگاه به مسافران تور بالی ارائه می شوند. ولی مهم تر از همه چیز، این اقامتگاه سبک زندگی خوب Canggu و زیبایی منطقه را به شما نشان می دهد.

منبع مقاله: Canggu بالی، بهشت موج سواران

انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 19464

به "مقاله: Canggu بالی، بهشت موج سواران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: Canggu بالی، بهشت موج سواران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید