یک دلیل زیرخاکی برای آشتی مخاطبان با تلویزیون

به گزارش اکسپرس بلاگ، ژاله صامتی که پس از چند سال در همکاری دوباره با جلیل سامان با زیرخاکی به تلویزیون برمی گردد، این سریال را اثری معرفی کرد که باعث آشتی تماشاگر ها با تلویزیون می گردد.

یک دلیل زیرخاکی برای آشتی مخاطبان با تلویزیون

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، ژاله صامتی که مهمان منصور ضابطیان در برنامه فرش بنفشه رادیو ایران شده بود، در ابتدا درباره ایام قرنطینه گفت: ما هم مثل بقیه در قرنطینه هستیم. سر سریال زیرخاکی بودیم و منتظریم تا اوضاع سروسامان بگیرد و دوباره آغاز کنیم.

وی در پاسخ به مجری که اشاره می کرد بازیگران هم مثل برخی دیگر اقشار از این تعطیلی ها ضربه خورده اند، تاکید نمود: صد در صد همینطور است. کارمندان حقوق دریافتی ماهیانه دارند و بعد ها حقوق بازنشستگی می گیرند. خواهر خود من شرکت خصوصی دارد و نصف حقوق کارمندان خود را پرداخت کرد.

این بازیگر ادامه داد: به هرحال عده ای ممکن است سرکار نروند و دریافتی هم داشته باشند، ولی ما بازیگران جزو اقشاری هستیم که پشتوانه اقتصادی نداریم و فقط زمانی که کار می کنیم پول می گیریم و چه زمانی بتوانیم دوباره سرکار برویم معلوم نیست.

صامتی یادآور شد: رعایت قرنطینه وظیفه همه ما است و کسی نمی تواند بگوید به من ربطی ندارد. خود من فقط برای خرید مایحتاج بیرون می روم و سریع برمی گردم. متاسفانه من هم آدم هایی را دیده ام که رعایت نمی نمایند و نمی دانم با خودشان چه فکری می نمایند. لابد بیماری را جدی نگرفته اند یا مثل برخی ها فکر می نمایند مرگ برای آن ها نیست و برای همسایه است.

وی درباره کار های تازه اش گفت: در سینما فیلمی به نام پسرکشی دارم که قرار بود عید اکران گردد، اما به کرونا خورد. بعد از سالیانی سال سریالی بازی نموده ام که زیرخاکی نام دارد و کار بسیار بسیار جذابی است. این کار را جلیل سامان ساخته و کار خیلی خوبی است که فکر می کنم باعث گردد تماشاچی ها دوباره با تلویزیون آشتی نمایند.

بازیگر سریال نفس دیگر ساخته جلیل سامان در سرانجام گفت: امیدوارم هرچه زودتر این دوران تمام بگردد و سراغ کارهایمان برویم و حالمان خوب گردد. فکر می کنم ناشکری خیلی از ما باعث این موضوع شد و امیدوارم این روز ها یادمان نرود که تشنه معاشرت با آدم ها هستیم.

سریال زیرخاکی به کارگردانی جلیل سامان و تهیه نمایندگی رضا نصیری نیا در ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 2543

به "یک دلیل زیرخاکی برای آشتی مخاطبان با تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک دلیل زیرخاکی برای آشتی مخاطبان با تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید