اختصاص 400 میلیارد تومان بودجه عمرانی به شهرداری های گلستان

به گزارش اکسپرس بلاگ، خبرنگاران/گلستان استاندار گلستان گفت: در سال جاری بودجه 34 شهرداری استان قریب به 1000 میلیارد تومان بوده که حداقل 400 میلیارد آن در عمران و آبادانی شهرها صرف شده و این تقریباً معادل اعتبارات عمرانی استان است.

اختصاص 400 میلیارد تومان بودجه عمرانی به شهرداری های گلستان

هادی حق شناس امروز در گردهمایی شهرداران سراسر استان اظهار کرد: خوشبختانه میانگین رشد اقتصادی کشور در نیمه اول سال جاری مثبت شده است و سال بعد یکی از سال های مطلوب اقتصادی کشور خواهد بود.

وی بیان نمود: بودجه استان در سال جاری مجموعاً 1300 میلیارد تومان بوده که در لایحه بودجه سال آینده پیش بینی بودجه 1900 میلیارد تومانی برای گلستان شده است.

استاندار گلستان با اشاره به اهمیت توجه به فعالیت های نوآورانه، اظهار داشت: باید تلاش کنیم کارخانه نوآوری استان را با همکاری شهرداری گرگان هرچه سریع تر در این شهر ایجاد کنیم.

به گزارش خبرنگاران به نقل از استانداری گلستان، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری گلستان نیز در این گردهمایی گفت: در 9 ماهه سال جاری، بیش از 99 درصد بودجه 15 شهرداری درجه یک تا 3، بیش از 83 درصد بودجه 11 شهرداری های درجه 4 تا 6 و بیش از 51 درصد بودجه 8 شهرداری درجه 7 تا 11 محقق شده است.

طیبه خلیلی بیان نمود: مجموع مطالبات شهرداری ها 254 میلیارد تومان و میزان بدهی های شهرداری های گلستان 132 میلیارد تومان است. در سال جاری 10 خودرو عمرانی و خدماتی به شهرداری های استان تحویل شده است.

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 10931

به "اختصاص 400 میلیارد تومان بودجه عمرانی به شهرداری های گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 400 میلیارد تومان بودجه عمرانی به شهرداری های گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید