استارتاپ هوش مصنوعی به دنبال حذف مذاکره تجاری

به گزارش اکسپرس بلاگ، روزبه روز استارتاپ های جد یدی شروع به کار می کنند اما تعداد کمی از آن ها به پیروزیت می رسند که به نظر می رسد استارتاپ Pactum که در استونی شکل گرفته، یکی از آن ها خواهد بود. این استارتاپ هوش مصنوعی که تنها چندین ماه از شروع فعالیت آن ها می گذرد، پیروز به توسعه یک ابزار برای مذاکره شده و فروشگاه والمارت از آن استفاده می کند.

استارتاپ هوش مصنوعی به دنبال حذف مذاکره تجاری

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

ابزار مذاکره تجاری این استارتاپ که بر پایه هوش مصنوعی توسعه پیدا کرده، توسط والمارت برای اتوماتیک کردن مذاکرات با بخشی از شبکه تامین کننده جهانی مورد استفاده قرار می گیرد. هم بنیانگذار این استارتاپ، کسپار کورجس که مدیریت یک برنامه اقامتی را در استونی برعهده داشته، اعتقاد دارد که نقش این ابزار در آینده نزدیک افزایش پیدا می کند. کورجس اعلام کرده:

دیدگاه ما این است که مردم در آینده می توانند روی کارهای استراتژیک تمرکز کنند، در حالی که ماشین ها اجرا و پیاده سازی آن ها را برعهده دارند. زمانی که شما به سر کار می روید و داشبورد را باز می کنید، به این موضوع پی می برید که در طول هفته 1000 مذاکره آغاز شده، 600 قرارداد جدید بسته شده و سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی بروزرسانی شده. شما به سراغ مراحل بعدی می روید و ماشین ایده های شما به را یک تجارت پایدار تبدیل می کند.

ابزار مذاکره این استارتاپ هوش مصنوعی کار خود را با مصاحبه با مشتری، ثبت تمام اطلاعات مورد نیاز پیرامون مذاکره و تعیین ارزش هر یک از مبادله های ممکن در قرارداد با مشتری آغاز می کند. زمانی که مذاکره به صورت متنی و چت باشد، سیستم با شریک یا تامین کننده آشنا می شود. کورجس در این زمینه اعلام کرده: علاوه بر بهترین اقدامات در استراتژی های مذاکره، این سیستم از آموخته های خود و تمام اطلاعات موجود برای دستیابی به یک توافق برد برد استفاده می کند.

این سیستم می تواند به صورت کاملا اتوماتیک و بدون دخالت انسان کار کند و استفاده از این ویژگی برای مدیریت تامین کنندگان، برای شرکت ها سود به همراه دارد.

مقر این استارتاپ که در حقیقت در کشور استونی شکل گرفته، در مونتین ویوی کالیفرنیا قرار گرفته چرا که این استارتاپ آمریکا را بزرگترین بازار جهان می داند. به اعتقاد کورجس، پتانسیل بالایی برای رشد وجود دارد مخصوصا که رقیب مستقیمی ندارند، البته این استارتاپ کوچک برای متقاعد کردن شرکت های بزرگ برای استفاده از ابزار خود با چالش های زیادی روبه رو است چرا که بسیاری از اطلاعات در زمان مذاکره به صورت محرمانه نگه داشته می شود و بسیاری حاضر به اشتراک آن ها با ابزارهای هوش مصنوعی نیستند.

منبع : دیجیاتو

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: آی تابناک
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 3273

به "استارتاپ هوش مصنوعی به دنبال حذف مذاکره تجاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استارتاپ هوش مصنوعی به دنبال حذف مذاکره تجاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید