خبرنگاران پویش ملی پیشگیری از کرونا با موضوع مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی

به گزارش اکسپرس بلاگ، تهران - خبرنگاران- مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهروه وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از معرفی پویش ملی پیشگیری از کرونا با موضوع مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی و کانون های کارآفرینی کشور خبر داد.

خبرنگاران پویش ملی پیشگیری از کرونا با موضوع مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی

به گزارش روز چهارشنبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رحیم سرهنگی از راه اندازی و معرفی پویش ملی پیشگیری از کرونا با همکاری مجموعه آریا داناک یکی از مراکز مشاوره و خدمات با شعار ما خانه ماندن را مفید و راحت می دانیم خبرداد.

وی در خصوص راه اندازی این پویش گفت: این پویش به پشتوانه شبکه گسترده ای از نیروهای متخصص و فعال، در بیش از 300 شعبه فعال کارآفرینی در سطح استان ها و با هدف عبور از چالش کنترل بیماری کرونا تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه پویش ملی پیشگیری از کرونا خدمات متعدد و متنوعی را به مردم و جامعه هدف ارائه می کند، اضافه کرد: این سامانه دارای ظر فیت های متعددی از جمله ایجاد سامانه آنلاین برای تشکیل جلسات عمومی و ستادی، ایجاد سامانه آنلاین به منظور برگزاری کلاس ها و کارگاهای آموزشی و برگزاری انواع آزمون های مجازی در مدارس و مراکز علمی است.

وی در بیان دیگر اهداف راه اندازی این پویش اضافه کرد: مشارکت در امور بازرگانی مربوط به کنترل بیماری کرونا از قبیل تامین مواد اولیه بهداشتی برای تولید کنندگان دارای استاندارد تجارت، سفارش واردات اقلام بهداشتی از شرکت های خارجی، ارائه بسته فروش اینترنتی در قالب فروشگاه های مجازی به صاحبان کسب و کارهایی آسیب دیده از بیماری کرونا و برگزاری مسابقات اینترنتی و سرگرمی های خانواده از دیگر اهداف راه اندازی این پویش محسوب می شود.

وی با اشاره به نحوه ثبت نام متقاضیان در پویش ملی پیشگیری از کرونا اظهارکرد: ثبت نام در این پویش در دو مرحله انجام می شود. در مرحله اول اشخاص حقیقی یا حقوقی به عنوان حامی این طرح به منظور تقویت خدمات معین شده یا خلق ایده و ارائه خدمات جدید می توانند با مراجعه به سایت ariadanak.com نسبت به تکمیل فرم های طراحی شده اقدام کنند.

سرهنگی اضافه کرد: در مرحله دوم ارائه خدمات به اشخاص حقیقی و حقوقی در این سامانه ارائه می شود.

وی در خاتمه یادآور شد: به زودی پرتال بهره مندی از خدمات پویش ملی پیشگیری از شیوع کرونا پس از نتیجه ثبت نام حامیان طرح، رونمایی می شود.

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: ایرنا
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 1898

به "خبرنگاران پویش ملی پیشگیری از کرونا با موضوع مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پویش ملی پیشگیری از کرونا با موضوع مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید