راز عکاسی از مکان های دیدنی ایسلند

به گزارش اکسپرس بلاگ، ایسلند برای گردشگران از سرتاسر جهان، یک مقصد گردشگری ایده آل و بی نظیر است؛ جاذبه های گردشگری ایسلند بسیار شگفت انگیز هستند اما برای عکاسان ارزشی دو چندان دارد. در این کشور می توانید صد در صد مطمئن باشید که به هر طرف می چرخید و لنز دوربین خود را به هر سمتی می گیرید، عکسی زیبا ثبت می نمایید. اما باید بدانید عناصری مانند زاویه های مختلف، بهترین زمان عکس برداری و تجهیزات مناسب به بهتر شدن عکس های شما یاری می نمایند. همچنین انتخاب فصل مناسب برای سبک عکس هایی که می خواهید ثبت کنید بسیار مهم است. اگر در زمستان به این کشور سفر کنید، نورهای شمالی (شفق قطبی) را تجربه خواهید کرد و اگر در تابستان به این کشور سفر کنید، پدیده خورشید نیمه شب را شاهد خواهید بود. پدیده ای که به شما اجازه می دهد ساعت های بی شماری برای عکاسی داشته باشید. اما به هرحال اگر می خواهید در سفر به ایسلند، زیباترین عکس ها را ثبت کنید، با این نوشتار خبرنگاران همراه باشید تا بهترین و جالب ترین مکان های دیدنی ایسلند برای ثبت زیباترین عکس ها را به شما معرفی کنیم. در ادامه با مجله گردشگری خبرنگاران همراه باشید.

راز عکاسی از مکان های دیدنی ایسلند

دتیفوس Dettifoss

این یک حقیقت انکار ناپذیر است که تمامی آبشار های موجود در جاذبه های گردشگری ایسلند زیبا و خیره نماینده هستند. اما یکی از بهترین آبشار های این کشور برای بازدید و ثبت عکس های زیبا، آبشار دتیفوس Dettifoss است که به عنوان قدرتمند ترین آبشار ایسلند نیز شناخته می گردد. دو نقطه عالی برای مشاهده و عکس برداری از جریان فوق العاده قدرتمند آب این آبشار وجود دارند؛ به شما توصیه می کنیم به جای استفاده از ورودی و زاویه محبوب تر برای عکس برداری از آبشار دتیفوس Dettifoss، از آن دور شوید و عکسی از دور ثبت نمایید. افراد کمتری دست به این کار می زنند؛ در صورتی که این زاویه،َ منظره بازتر و زیباتری از آبشار دتیفوس Dettifoss به بینندگان عرضه می نماید.

اسکاف تارپور Skaftarhreppur

اسکاف تارپور Skaftarhreppur نقطه فوق العاده دیگری در سفر به ایسلند است؛ یک دره بسیار بزرگ که یکی از کم شناخته شده ترین و نادیده گرفته شده ترین مکان های دیدنی ایسلند برای عکس برداری به شمار می رود. وقتی به این دره می رسید، جهتی به سوی بالاترین نقطه آن وجود دارد که بهترین چشم اندازها را از منطقه اطراف ارائه می دهد. ارزش آن را دارد که این جهت را به سمت بالا بپیمایید. اما بهتر است عکس خود را در میانه این جهت ثبت نمایید. بدین وسیله می توانید با عکس دریافت از مردمی که در بالاترین نقطه اسکاف تارپور Skaftarhreppur قرار گرفته اند، عظمت آن را به نمایش بگذارید؛ در غیر این صورت، هیچ وسیله ای برای نشان دادن بزرگی این دره در عکس خود نخواهید داشت.

بوتاکیرکیا Búðakirkja

کلیسای مشهور ایسلند که به کلیسای سیاه یا بوتاکیرکیا Búðakirkja شهرت دارد در شبه جزیره اسنافلسنس Snæfellsnes واقع شده است و یک مقصد گردشگری خیره نماینده و شگفت انگیز در بین جاذبه های گردشگری ایسلند به شمار می رود. این کلیسا برای عکاسان و علاقمندان به عکاسی، مانند یک رویا است. کلیسای سیاه یا بوتاکیرکیا Búðakirkja با مناظر اطرافش در تضاد کامل است؛ بنابراین از هر زاویه ای به آن نگاه کنید و یا از آن عکس بگیرید حیرت زده می شوید. توصیه می کنیم در یک صبح تابستانی و یا شب زمستانی و هنگام ظهور نور های شمالی (شفق قطبی) برای عکس برداری از این کلیسا به این منطقه بیایید. همچنین می توانید از پس زمینه کوهستانی پشت آن برای گفتن یک داستان بزرگتر و ثبت یک عکس زیباتر استفاده نمایید.

هوپن Höfn

شهر کوچک هوپن Höfn در واقع یک روستای ساحلی در غرب ایسلند است. این شهر برای کسانی که می خواهند عکس هایی از شهرها و روستاهای ایسلند در میان عکس های سفر خود داشته باشند ایده آل است. اسکله های شلوغ این شهر مملو از قایق ها و ماهی گیرانی هستند که به طور مداوم در حال رفت و آمد هستند. این تصاویر فرصت های عالی برای عکاسان ایجاد می نمایند تا این فعالیت ها را ثبت نمایند یا از یکی از این افراد یا قایق ها عکس بگیرند. در شهر هوپن Höfn، یک غذا خوری به نام Hafnarbuðin وجود دارد که قابل توجه است. یک غذاخوری کوچک آمریکایی در کنار اسکله که غذاهای فوق العاده با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می نماید. توصیه می گردد تا زمانی که در این شهر یا مناطق اطراف آن هستید، غذاهای دریایی به خصوص خرچنگ های آن را امتحان کنید؛ چرا که این منطقه به خاطر غذاهای دریایی و به ویژه خوراک خرچنگ خود شهرت دارد.

گرتیسلاگ Grettislaug

گرتیسلاگ Grettislaug یکی از شمالی ترین چشمه های آب گرم در کشور ایسلند است. این چشمه یک نقطه فوق العاده در بین مکان های دیدنی ایسلند است که محلی ها به طور مداوم به آن رفت و آمد می نمایند و برای کسانی که جاده طولانی آن را می پیمایند یک جایزه عالی به شمار می رود. در این جهت فوق العاده، این فرصت بی نظیر را خواهید داشت که از اسب های بسیار زیبا و فتوژنیک ایسلندی از نزدیک عکس بگیرید. وقتی به خاتمه جاده رسیدید، می توانید عکس های زیبا از خانه های این منطقه که بین اقیانوس و یک کوه بلند قرار دارند ثبت نمایید؛ در حقیقت به طور همزمان هم از بودن در چشمه گرتیسلاگ Grettislaug و هم تجربه فرهنگ اصیل ایسلندی لذت می برید. در این منطقه امکانات رفاهی بسیار کم و نایاب هستند. این بخشی از جذابیت گرتیسلاگ Grettislaug به شمار می رود؛ اما توصیه می گردد حتما در سفر به ایسلند و بازدید از این منطقه، از هر نظر آماده و مجهز باشید. به ویژه اگر قصد آب تنی در چشمه را دارید؛ زیرا فاصله بین چشمه آب گرم و اتاق های تعویض لباس بسیار سرد است.

آکوریرا کیرکیا Akureyrarkirkja

کلیسای آکوریرا کیرکیا Akureyrarkirkja نمادی تصویری از مذهب در ایسلند و از فوق العاده ترین جاذبه های گردشگری ایسلند است و موقعیت آن بسیار اهمیت دارد. به عنوان یک عکاس یا علاقمند به عکاسی، چه مذهبی باشید و چه نباشید، نخواهید توانست از این جواهر ویژه عکس برداری بگذرید. معماری فوق العاده این بنا در بین دیگر مکان های دیدنی ایسلند شما را به سوی خود می خواند. به دور این بنا بچرخید و زاویه مورد نظرتان را پیدا کنید. حتی می توانید از بناهای دیگر برای خالی نماندن کادر یا نشان دادن اندازه و شکل این کلیسا بهره ببرید. توصیه می کنیم برای عکس برداری از آکوریرا کیرکیا Akureyrarkirkja به هنگام صبح خیلی زود یا به هنگام غروب که نور کمتری وجود دارد به این کلیسا مراجعه کنید. همچنین با این کار، تعداد گردشگران و مردم محلی موجود در عکس شما به حداقل می رسد و رنگ ها و سایه های زیبا تری در عکس شما ثبت خواهد شد. بیشتر عکاسان معماری نیز دقیقا همین نکته را به کار می برند. آسمان خیره نماینده و شگفت انگیز ایسلند در هنگام سپیده دم یا غروب آفتاب، به شما یاری می نماید عکس های منحصر به فردی ثبت نمایید.

ایگلیستاتا کیرکیا Egilsstaðakirkja

کلیسای ایگلیستاتا کیرکیا Egilsstaðakirkja یکی از شگفت انگیز ترین بناهای موجود در بین مکان های دیدنی ایسلند است. این کلیسا مشرف به یک شهر کوچک و یک دریاچه قرار گرفته است و در مقابل آن یک رشته کوه فوق العاده واقع شده است. کلیسای ایگلیستاتا کیرکیا Egilsstaðakirkja بسیار فرا واقعی به نظر می رسد و یکی از آن نقاط جالبی است که می بایست حتما در سفر به ایسلند از آن بازدید کنید و قطعا از آن عکس بگیرید. در زمان عکس دریافت از ایگلیستاتا کیرکیا Egilsstaðakirkja حتما دقت کنید که با در کادر دریافت نقاط اطراف آن، اندازه و شکل آن را نشان دهید.

بورکار فیورور Borgarfjörður

بورکار فیورور Borgarfjörður نقطه ای فوق العاده برای عکس برداری از حیات وحش و پرندگان است. همچنین نقطه ای که می توان پافین های اقیانوس اطلس را از نزدیک دید و از آن ها عکس گرفت. پافین ها بسیار سریع هستند و گاز می گیرند؛ بنابراین بهترین تجهیزات و لنزهای خود را همراه بیاورید و سعی کنید از دور از آن ها عکس بگیرید. در سفر به ایسلند و عکاسی از این پرندگان، پس زمینه زیبا و قابل توجهی در نظر بگیرید و عکس خود را ثبت نمایید.

ساویتار فلاجیو هورنافیوردور Savitarfelagio Hornafjordur

ساویتار فلاجیو هورنافیوردور Savitarfelagio Hornafjordur یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری ایسنلد است. یک کوه بلند که مشرف بر یکی از سواحل سیاه ایسلند است. منظره فوق العاده زیبای اطراف و وجود این قله فرصت های فوق العاده ای برای عکس دریافت و عکاسی فراهم می آورند.

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: همگردی
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 138

به "راز عکاسی از مکان های دیدنی ایسلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز عکاسی از مکان های دیدنی ایسلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید