سعادتمند: از در و دیوار برای انتخاب سرمربی استقلال به ما پیشنهاد شد، بازیکنان غایب فردا اضافه می شوند

به گزارش اکسپرس بلاگ، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال گفت که بازیکنانی که امروز در تمرین استقلال حضور نداشتند، فردا به تیم اضافه خواهند شد.

سعادتمند: از در و دیوار برای انتخاب سرمربی استقلال به ما پیشنهاد شد، بازیکنان غایب فردا اضافه می شوند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه استقلال، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال پس از جلسه با مجید نامجومطلق سرمربی این تیم، در جمع بازیکنان حاضر شد و گفت: جا دارد ابتدا از زحمات فرهاد مجیدی تشکر کنم. او متعلق به استقلال است و امیدوارم دوباره روزی روی نیمکت این تیم بنشیند. نمی خواهم صحبت از گذشته کنم، چون ما یک جام پیش روی مان قرار گرفته است. انتظار هواداران این است که با تمام توان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم . ما می توانیم از حیثیت باشگاه در این رقابت ها دفاع کنیم.

وی اضافه نمود: از آقای نامجومطلق هم بابت پذیرش این سمت تشکر می کنم. ایشان از اسطوره های استقلال است و همچنین از سایر اعضای تیم که در این شرایط کنار استقلال ماندند هم تشکر می کنم. از در و دیوار این چند روز پیشنهاد درباره کادر فنی به ما شد، ولی گزینه اول ما خود مجیدی بود و در ادامه گزینه مان آقای نامجومطلق بود. نامجومطلق فردی کاربلد، فنی و باشخصیت است. همه باید کمک کنیم تا تیم به موفقیت برسد. باقی بچه ها هم ان شاءالله فردا اضافه خواهند شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: الان سه روز است که جلسه هیئت مدیره برای تأمین منابع اقتصادی داریم و تلاش می کنیم تا قبل از بازی اول در دوحه، به شما عزیزان پرداختی داشته باشیم. یکسری از بازیکنان نسبت به امسال با توجه به دقایقی که بازی کرده اند، قراردادشان پایین است که روی آنها تجدیدنظر خواهیم کرد. اگر بازیکنی هم پیشنهاد بزرگی دارد که روی زندگی اش اثر دارد، ما راضی می شویم که به او کمک کنیم، چون دوران حرفه ای مدت کمی است و بازیکنان روی زندگی خود هم حساب می کنند، ولی اگر پیشنهاد خاصی نیست، در نظر داشته باشید که اینجا استقلال است، بازیکنان بزرگی داشته و هواداران پرشوری دارد. امیدوارم بتوانیم در نهایت دل هواداران را شاد کنیم. ما الان بهترین کادر را داریم.

سعادتمند در ادامه به نگرانی برخی بازیکنان اشاره کرد و گفت: از بچه هایی که نگران هستند، می خواهم نگرانی را دور بریزند. مسائل را با ما در میان بگذارید. آنجا صحبت می کنیم و یکدیگر را قانع می کنیم. اقدامات اقتصادی خوبی انجام شده و ان شاءالله 10 روز دیگر مسئله ای نخواهد بود. امروز هم آمدیم تا آقامجید که البته نیاز به معارفه ندارد، را رسماً به شما عزیزان معارفه کنیم. ان شاءالله کنار هم مسائل را حل می کنیم.

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 7768

به "سعادتمند: از در و دیوار برای انتخاب سرمربی استقلال به ما پیشنهاد شد، بازیکنان غایب فردا اضافه می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: از در و دیوار برای انتخاب سرمربی استقلال به ما پیشنهاد شد، بازیکنان غایب فردا اضافه می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید