سین هشتم: سلامتی

به گزارش اکسپرس بلاگ، سین هشتم: سلامتی

باز هم بهار و شوق روزهای آخر سال. اما این بار سال نو رنگ و بویی متفاوت با سال های دیگر دارد. این روزها دیگر آن شور و شوق همیشگی برای شروعی تازه در کمتر کسی دیده می گردد. سال جاری حتی بوی عید هم با سال های پیش متفاوت است. دیگر سیمای شهرها مملو از افرادی نیست که با نگاه های مشتاق، خود را برای سال جدید و استقبال از بهار آماده می کردند.

سین هشتم: سلامتی

سال های پیش در گوشه گوشه شهر تنگ های ماهی و سبزه ها و سنبل های رنگارنگ خودنمایی می کردند و مردم با هیجانی وصف ناپذیر خود را برای شروعی نو آماده می کردند. اما سال جاری سایه شوم کرونا همه زیبایی ها را تحت تاثیر خود قرار داده است. سال جاری قطعا بهاری متفاوت با سال های پیش را تجربه خواهیم کرد. اما اگر بخواهیم می توانیم بهارهای آینده را برای خود واطرافیانمان زیباتر سازیم.

شاید هر سال یکی از زیباترین بخش های عید نوروز سفر بود. با آمدن عید همه کوله بار سفر می بستند تا خستگی یکسال زندگی روزمره را از خود دور نمایند. اما این روزها اجتناب از سفر، قطعا یکی از بهترین راه ها برای مبارزه با این بیماری است.

نوروز به عنوان فرهنگی اصیل در ایران نشان از تمدن و فرهنگی غنی در میان مردم ما دارد. نوروز که با تحول طبیعت و شکوفایی و نو شدن همراه است، شاید این روزها بهترین تمرین برای همگان است تا با آمدن بهار تحول عظیمی در خود به وجود آورند.

تعطیلات نوروز بهترین فرصت است تا همه دست در دست هم دهیم و با هم برای ریشه کن کردن این بیماری کوشش کنیم و به یاد داشته باشیم که اگر نوروز سال جاری را هم مانند هر سال با دید و بازدید و سفر همراه کنیم، قطعا بهترین فرصت را برای شیوع هر چه بیشتر این ویروس مهیا نموده ایم. نسخه واحد برای پیشگیری از کرونا در دنیا قطع کردن زنجیره انتقال آن است و در این میان نوروز می تواند تهدیدی جدی برای اتصال این زنجیره باشد. به خاطر داشته باشیم سفر و دید و بازدید همواره امکان پذیر است اما چیزی که باید مغتنم شمرد سلامتی و بودن در کنار عزیزانمان است.

پس این نوروز را در خانه بمانیم و هشتمین سین سفره هایمان را با سلامتی خود و عزیزانمان تکمیل کنیم.

تیم خبرنگاران از اینکه در این روزهای سخت همراه ما بودید و با صبر و شکیبایی خود ما را همراهی کردید صمیمانه از شما عزیزان قدردانی می نماید.

سالی سرشار از شادی و تندرستی را برایتان آرزومندیم.

نوروز سلامت

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: فلای تودی
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 1935

به "سین هشتم: سلامتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سین هشتم: سلامتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید