عجیب، ولی واقعی؛ یوونتوس در پی مهدی طارمی!

به گزارش اکسپرس بلاگ، خبرنگاران: مهدی طارمی ستاره فصل پیش باشگاه پورتو بود؛ اگر او هفت هفته نسخت مورد بی مهری سرمربی پورتو قرار نمی گرفت احتمالا می توانست اسم آقای گلی لیگ پرتغال را به دست بیاورد. به غیر از این مورد، او البته با موقعیت شناسی بی نظیری که دارد، پاس گل های بیشماری هم به همتیمی هایش در پورتو داد.

عجیب، ولی واقعی؛ یوونتوس در پی مهدی طارمی!

به گزارش خبرنگاران، درخشش مهدی طارمی در ترکیب پورتو آن قدر بود که این باشگاه بدون ذره ای درنگ موسی مارگا، مهاجم اصلی اش را بفروشد و برای مهدی طارمی بند فسخ قرارداد عجیب و غریب 40 میلیون یورویی بگنجاند. پورتو به خوبی می دانست که باشگاه های عظیم اروپایی به زودی سروقت طارمی می آیند.

حالا از خبر بند فسخ قرارداد طارمی زمان زیادی نگذشته که خبر رسیده باشگاه یوونتوس مهدی طارمی را زیر نظر گرفته است. این موضوع سوژه ای برای امروز فرهیختگان بوده تا در گزارشی به نقل از یک سایت ایتالیایی آن را مورد ارزیابی قرار دهد.

به عبارت دقیق تر سایت کالچو مرکاتو ایتالیا در گزارشی از نقل وانتقالات یوونتوس نوشت: یوونتوس احتیاج به یک مهاجم تازه برای فصل آینده دارد و در این میان مهدی طارمی از پورتو، یکی از گزینه های آنهاست. آن ها احتیاج به تقویت خط حمله خود دارند، اما باید دید تکلیف کریس رونالدو و پائولو دیبالا که تنها یک سال از قراردادشان به جای مانده، چه خواهد شد. مذاکرات برای تمدید قرارداد هر دو بازیکن فعلا متوقف شده و در این میان ماسیمیلیانو آلگری در پی یک مهاجم است تا شرایط تهاجمی تیمش بهتر گردد. البته این موضوع به تعیین شدن آینده رونالدو در این تیم و ماندن یا جدایی اش بستگی خواهد داشت.

با این حال ظاهرا یکی از بازیکنان مدنظر این باشگاه بازیکنی است که فصل پیش در لیگ قهرمانان اروپا به یووه گل زده است. شاید چهارمین مهاجم بیانکونری در فصل آینده مهدی طارمی، مهاجم پورتو باشد که متولد سال 1992 است. او فصل قبل در لیگ قهرمانان دروازه یوونتوس را باز نموده است. مدیران باشگاه تصمیم دارند برای کمترشدن مبلغ پرداختی به پورتو، مارکو پیاکا را به اسم بخشی از مبلغ قرارداد به این تیم پرتغالی واگذار نمایند.

طارمی بعد از جدایی موسی مارگا به مهاجم اول پورتو تبدیل شده و خودش هم تاکید نموده که از حضور در این تیم پرتغالی رضایت دارد و اگر بنا به جدایی باشد تصمیم با پورتو خواهد بود.

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: فرارو
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 15699

به "عجیب، ولی واقعی؛ یوونتوس در پی مهدی طارمی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب، ولی واقعی؛ یوونتوس در پی مهدی طارمی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید