فتح الله زاده: تا دوشنبه منتظر استراماچونی می مانیم

به گزارش اکسپرس بلاگ، عضو هیات مدیره استقلال می گوید پول استراماچونی دوشنبه صبح به حساب او واریز می گردد و او به جمع آبی پوشان بازخواهد گشت.

فتح الله زاده: تا دوشنبه منتظر استراماچونی می مانیم

به گزارش خبرنگاران، علی فتح الله زاده عضو هیات مدیره استقلال در مورد بازگشت استراماچونی گفت: این که چرا بازگشت استراماچونی این گونه به حاشیه رفت، برای این بود که باشگاه استقلال تحت فشار طرفداران است و برای این که فکر می نمایند باشگاه برای بازگشت سرمربی کوتاهی می نماید، این خبرها را رسانه ای می نمایند.

وی ادامه داد: اگر استراماچونی قبل از ساعت 3 حسابش را به ما اعلام می کرد، پول به حساب او واریز می شد و پول استراماچونی پرداخت می شد اما او این کار را بعد از ساعت 3 انجام داد و به دلیل تعطیلی بانک ها در روز شنبه و یک شنبه، صبح دوشنبه این پول در حساب جدید استراماچونی خواهد بود. من قرارداد او را به دلیل این که سمت رسمی نداشتم، ندیدم اما این اتفاقات باید با تعامل 2 طرف حل گردد.

او افزود: در ابتدای فصل ما نتیجه نمی گرفتیم و وزارت و مدیریت تحت فشار بود که مربی تغییر کند. انصاف نیست که وقتی وزارت و مدیران باشگاه پای استراماچونی ایستاده اند، ایشان هم باید کمی وقت دهد. مطمئن هستم دوشنبه پول به حساب او ریخته می گردد و با توجه به علاقه استراماچونی و همسرش به ایران، آن ها برخواهند گشت. من هم امروز یک به اصطلاح نیمهچه مسئولیتی پیدا کردم. حتما از فردا پیگیر این موضوع خواهم بود و امیدوارم فردا بعدازظهر خبر خوشی را به طرفداران بدهیم.

فتح الله زاده درباره فکر به جایگزین استراماچونی گفت: وقتی پول آماده شده، یعنی باشگاه استقلال تعهد خود را به این مربی نشان داده است. اگر ایشان به دنبال مسائل دیگری باشد و به تیم بازنگردد، آن موقع ما فکر دیگری خواهیم کرد. ما تا پس فردا منتظر استراماچونی خواهیم ماند. اگر دوشنبه پول بود، استراماچونی هم باید به نیمکت تیم برگردد. نماینده خلیل زاده در ایتالیا است تا هر موقع استراماچونی آماده بود برای او بلیت تهیه کند.

عضو هیات مدیره استقلال گفت: من نمی خواهم وعده بیخودی بدهم. هر کاری می شد که از طرف استقلال انجام گردد، با کمی تاخیر که آن هم به دلیل تفاوت تعطیلی های ما با آن ها، انجام شده است. باید تدبیر بیشتری اندیشیده می شد و نباید کار به اینجا کشیده می شد. همه کوشش می کنیم تا استراماچونی برگردد و دل طرفداران شاد گردد.

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 114

به "فتح الله زاده: تا دوشنبه منتظر استراماچونی می مانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده: تا دوشنبه منتظر استراماچونی می مانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید