قاتل زوج جوان در ایستگاه مرگ

به گزارش اکسپرس بلاگ، تهران (پانا) - پرونده مرد زندانی که برادرزنش و همسر او را به قتل رسانده و به قصاص محکوم شده بود با اجرای حکم وی در ندامتگاه مرکزی کرج بسته شد.

قاتل زوج جوان در ایستگاه مرگ

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از خرداد سال 97 به دنبال کشف جسد زن جوانی به نام رؤیا در خانه خواهر شوهرش در کرج شروع شد.

وقتی بازپرس کشیک قتل در محل جنایت حضور یافت خواهر شوهر مقتول گفت: من خانه نبودم وقتی رسیدم با جسد رؤیا رو به رو شدم شوکه شدم و نمی دانم او در خانه ما چه می نموده و چرا مرده است؟ با دستور انتقال جسد زن جوان به پزشکی قانونی علت مرگ این زن خفگی اعلام شد اما کارشناسان دریافتند قبل از قتل به زن جوان تعرض شده است.

در حالی که تحقیقات در این پرونده ادامه داشت کارآگاهان جسد شوهر مقتول را نیز در بیابان های اطراف هشتگرد پیدا کردند. فرهاد32ساله در اثر ضربه های متعدد چاقو به قتل رسیده و جسدش در 20 کیلومتری هشتگرد رها شده بود.

پلیس برای افشای راز قتل این زن و شوهر تحقیقات جنایی را شروع کرد و با کنترل خط تلفن همراه مقتولان دریافت خواهر شوهر رؤیا شب قبل از قتل به او پیامک داده و خواسته تا فردا به خانه اش رفته و با هم به خرید بروند. بدین ترتیب کارآگاهان به بازپرسی از پروین خواهر شوهر مقتول پرداختند اما زن جوان از ارسال چنین پیامکی اظهار بی اطلاعی کرد و مدعی شد اصلاً چنین پیامکی به زن برادر خود ارسال ننموده است. او احتمال داد شوهرش این پیامک را زمانی که گوشی وی در اختیارش بوده ارسال نموده باشد.

مسعود، داماد خانواده خیلی زود تحت بازپرسی نهاده شد اما منکر اطلاع از قتل ها شد، با این حال پلیس که به وی ظنین بود به بازپرسی ادامه داد تا اینکه لب به اعتراف گگردد.

متهم در توضیح ماجرا گفت: من از رؤیا خوشم می آمد. وقتی همسرم گوشی اش را به من داده بود تا برنامه برایش نصب کنم از فرصت استفاده کردم و با گوشی اش پیامکی برای همسر برادرش فرستادم و از او خواستم به خانه ما بیاید تا برای خرید به بازار برویم او هم قبول کرد. من سر ساعت مقرر همسرم را از خانه بیرون فرستادم و بعد خودم منتظر رؤیا ماندم. شوهرش او را به خانه ما رساند و رفت. وقتی رؤیا وارد خانه شد از پشت او را گرفتم و نقشه شیطانی ام را اجرا کردم، بعد هم از ترس او را خفه کردم، چون می دانستم برادر زنم به ماجرا مشکوک می گردد به او تلفن کردم و گفتم من در هشتگرد هستم و خودرویم خراب شده و احتیاج به یاری دارم و او را با این نقشه به 20 کیلومتری هشتگرد کشاندم و همانجا او را کشتم، بعد به خانه برگشتم تا جسد رؤیا را به بیرون منتقل کنم که متوجه شدم همسرم به خانه آمده و با دیدن جسد به پلیس خبر داده است.

در دادگاه چه گذشت؟

این متهم در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی رنجبر فیروزه ای و با حضور قاضی قیومی مستشار دادگاه پای میز محاکمه ایستاد. قضات در دو جلسه جداگانه به اتهام قتل و تجاوز وی که البته جلسه دوم غیرعلنی برگزار گردید رسیدگی کردند. در جلسه اول اولیای دم هر دو مقتول خواهان قصاص متهم شدند، سپس متهم پشت میز محاکمه ایستاد و در حالی که اتهام خود را قبول داشت، گفت: من اتهام هایم را قبول دارم، اما دچار وسوسه شدم و به خاطر یک هوس دو نفر را کشتم. من پنج سال بود که ازدواج نموده بودم، نمی دانم چه اتفاقی افتاد که این فکر پلید به جانم افتاد؛ هیچ دفاعی ندارم و خودم را مستحق مرگ می دانم. پس از انتها اظهارات متهم، قضات دادگاه ختم جلسه را اعلام کردند. هیأت قضایی پس از انتها جلسه دادگاه برای صدور حکم وارد شورشدند و متهم را به اتهام دو فقره قتل عمد به دو بارقصاص و به اتهام تعرض به اعدام محکوم کردند.

این مرد جنایتکار انتها سحرگاه دیروز با حضور قاضی نریمانی رئیس شعبه ششم اجرای احکام استان البرز و مسئولان زندان و اولیای دم به دار مجازات آویخته شد.

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 8554

به "قاتل زوج جوان در ایستگاه مرگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاتل زوج جوان در ایستگاه مرگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید