محمد بنا: فرنگی کارهایی که در قهرمانی کشور کشتی نگرفتند، از انتخابی جام تختی شروع کنند

به گزارش اکسپرس بلاگ، تهران (پانا) - سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی به عدم حضور برخی فرنگی کاران در مسابقات قهرمانی کشور واکنش نشان داد.

محمد بنا: فرنگی کارهایی که در قهرمانی کشور کشتی نگرفتند، از انتخابی جام تختی شروع کنند

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی درباره عدم حضور برخی فرنگی کاران در مسابقات قهرمانی کشور گفت: متأسفانه شاهد بودیم که برخی از کشتی گیران در دیدار فینال رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی کشتی نگرفتند.

وی ادامه داد: برای کادر فنی بسیار مهم بود که عملکرد کشتی گیران را نیز در دیدار فینال بررسی کند که برخی از کشتی گیران از حضور در دیدار فینال به هر دلیلی سر باز زدند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی شرح داد: یک شانس دیگر برای این نفرات درنظر می گیریم و به آن ها مجوز شرکت در رقابت های انتخابی جام تختی را می دهیم تا در صورت موفقیت در این مسابقات، مجوز حضور در جام تختی و ادامه کار در چرخه انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا، بازی های آسیایی و رقابت های جهانی صربستان را بدست آورند.

بنا در پایان خاطرنشان کرد: اگر چنین اتفاقاتی از سوی کشتی گیری در مراحل بعدی چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بیافتد، حتما آن کشتی گیر از چرخه انتخابی تیم ملی خارج و شانسی برای حضور در مسابقات پیش رو را نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 بهمن 1400 بروزرسانی: 2 بهمن 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 19312

به "محمد بنا: فرنگی کارهایی که در قهرمانی کشور کشتی نگرفتند، از انتخابی جام تختی شروع کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد بنا: فرنگی کارهایی که در قهرمانی کشور کشتی نگرفتند، از انتخابی جام تختی شروع کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید