مدرس خیابانی: حرکت چرخ اقتصاد شروع شده است، توجه به بخش حمل و نقل در بسته حمایت دولت

به گزارش اکسپرس بلاگ، قائم مقام وزیر صنعت گفت: با توجه به بازگشایی بیشتر صنوف می توان گفت اقتصاد هر روز به شرایط عادی نزدیک تر می شود و به نوعی می توان گفت حرکت چرخ اقتصاد کشور شروع شده است.

مدرس خیابانی: حرکت چرخ اقتصاد شروع شده است، توجه به بخش حمل و نقل در بسته حمایت دولت

به گزارش گروه اقتصادی اکسپرس بلاگ حسین مدرس خیابانی در خصوص شرایط تخصیص کمک 10 هزار میلیارد تومانی دولت به اصناف آسیب دیده، گفت: در حال حاضر معاونت برنامه ریزی مسئول و متولی تخصیص این کمک ها بوده و قرار است این مبلغ بین 10 رسته ای که بیشترین آسیب را دیده اند، اختصاص یابد.

وی در خصوص حمایت از کامیون دار ها به عنوان بخشی که در شرایط کرونا کالا های اساسی را در سراسر کشور حمل می کردند نیز گفت: این مشاغل نیز به عنوان یکی از بخش هایی که در شیوع ویروس کرونا به کمک کشور آمده و در حمل کالا های اساسی کمک کردند و البته بخشی از این صنف نیز همانند سایر صنوف تعطیل بودند، نیازمند حمایت هستند.

قائم مقام وزیر صنعت ادامه داد: به دلیل اینکه صنف کامیون دار ها از جمله مشاغلی بودند که از ویروس کرونا آسیب دیده اند، یکی از مشاغلی که در بسته حمایتی دیده شده، بخش حمل و نقل است؛ بنابراین از 10 هزار میلیارد تومانی که دولت برای کمک به مشاغل آسیب دیده، در نظر گرفته، حمل و نقل نیز سهیم خواهد بود.

مدرس خیابانی در خاتمه خاطر نشان کرد: با توجه به بازگشایی بیشتر صنوف می توان گفت اقتصاد هر روز به شرایط عادی نزدیک تر می شود و به نوعی می توان گفت حرکت چرخ اقتصاد کشور شروع شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 3 تیر 1399 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 3190

به "مدرس خیابانی: حرکت چرخ اقتصاد شروع شده است، توجه به بخش حمل و نقل در بسته حمایت دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدرس خیابانی: حرکت چرخ اقتصاد شروع شده است، توجه به بخش حمل و نقل در بسته حمایت دولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید