مرحله آخر بودجه فدراسیون ها اوایل آذر پرداخت می شود

به گزارش اکسپرس بلاگ، کیکاووس سعیدی گفت: تا به امروز 23میلیارد تومان در سال و در سه مرحله به حساب 46 فدراسیون واریز شده که مرحله آخر بیش از هفت میلیارد تومان است.

مرحله آخر بودجه فدراسیون ها اوایل آذر پرداخت می شود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سخنگو و دبیرکل کمیته ملی المپیک از تخصیص مرحله آخر بودجه سال 99 این نهاد ورزشی به فدراسیون ها خبر داد و گفت: 25 درصد باقی مانده بودجه امسال در دهه نخست آذرماه به فدراسیون ها تخصیص می یابد.

کیکاووس سعیدی این خبر را اعلام کرد و افزود: به فدراسیون های ورزشی اعلام کردیم که گزارش عملکرد سه مرحله قبل خود را به کمیته المپیک ارسال کنند تا در دهه نخست آذرماه امسال به حساب آنها واریز شود.

وی ادامه داد: تا به امروز 23میلیارد تومان در سال و در سه مرحله به حساب 46 فدراسیون واریز شده که مرحله آخر بیش از هفت میلیارد تومان است.

عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک این را هم افزود که این نهاد ورزشی در سه سال اخیر در تخصیص بودجه فدراسیون زودتر از موعد مقرر عمل کرده است تا فدراسیون بتواند فعالیت های خود را دنبال کنند.

وی تاکید کرد: به همین دلیل بخش آخر اعتبارات امسال کمیته به فدراسیون ها با توجه به درپیش بودن المپیک توکیو در دهه نخست آذرماه تخصیص می یابد.

سعیدی درباره تعطیلی 2 هفته ای تهران و تاثیر آن در فرایند برنامه های ورزشی به ویژه المپیکی ها گفت: از برنامه عقب نیستیم و از این منظر خللی ایجاد نخواهد شد.

وی ادامه داد: اما درباره اردوها به لحاظ رعایت پروتکل های بهداشتی و مصوبه ستاد مقابله با کرونا این احتمال وجود دارد که برخی اردوها که در خوابگاه متعلق به کمیته ملی المپیک تمرین می کنند تعلیق تا در زمان مناسب از سر گرفته شود.

دبیرکل کمیته المپیک درتکمیل این بخش از اظهارات خود گفت: برای انجام این کار با فدراسیون های مورد نظر هماهنگ می کنیم.

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 9778

به "مرحله آخر بودجه فدراسیون ها اوایل آذر پرداخت می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرحله آخر بودجه فدراسیون ها اوایل آذر پرداخت می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید