مرد جوان همسرش را به قتل فرزندشان متهم کرد ، چرا شراره پسرش را کشت؟

به گزارش اکسپرس بلاگ، مرد جوانی با مراجعه به پلیس مدعی شد که همسرش پسر 7 ماهه شان را به قتل رسانده است.

مرد جوان همسرش را به قتل فرزندشان متهم کرد ، چرا شراره پسرش را کشت؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایران، چند روز قبل مرد جوانی به کلانتری رفت و گفت: اردیبهشت سال گذشته پسر 7 ماهه ام وقتی در آغوش همسرم بود از دستش افتاد و جان باخت. همسرم شراره بیماری روحی داشت و آن روز حالش خوب نبود. من وقتی متوجه ماجرا شدم واقعیت را از کادر پزشکی و پلیس مخفی کردم چرا که نمی خواستم حال همسرم بدتر گردد به همین خاطر از آنجایی که شکایتی نداشتم پرونده بسته شد و همسرم تحت مداوا نهاده شد. اما با گذشت یک سال از این ماجرا و بهتر شدن حال شراره تصمیم گرفتم واقعیت این مرگ را برملا کنم. چرا که فکر می کنم همسرم به عمد بچه را به زمین پرت کرد. نمی توانستم با عذاب وجدان زندگی کنم. من از همسرم به اتهام قتل فرزندم شکایت دارم.

  • بازداشت زن جوان

با شکایت مرد جوان به نام ستار، موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. آنالیز ها نشان می داد که نوزادی با همین مشخصات سال گذشته در یکی از بیمارستان های پایتخت فوت نموده است. همان طور که ستار گفته بود پرونده به دلیل نبود شکایت مختومه اعلام شده بود.

با تأیید مرگ کودک 7 ماهه و اظهارات مرد جوان به دستور بازپرس جنایی، شراره بازداشت شد. زن جوان در تحقیقات اولیه مدعی شد چون حال خوبی نداشته بچه از دستش افتاده است و عمدی در این کار نبوده است.

باتوجه به اعترافات شراره، به دستور بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران، زن جوان در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

  • گفت وگو با متهم

چه اتفاقی برای پسرت افتاد؟

آن روز اصلاً حالم خوب نبود. پسرم هم گریه و بی قراری می کرد. نمی دانم چه اتفاقی افتاد که ناگهان بچه از دستم رها شد و روی زمین افتاد. همراه ستار او را به بیمارستان بردیم. بعد از دو روز بستری شدن در بیمارستان پسرم فوت کرد.

چرا آن موقع حرفی در این باره نزدید؟

شوهرم شکایتی از من نداشت و آن موقع به دروغ گفتیم که بچه از گهواره اش به پایین افتاده است. از طرفی حال من خیلی بد بود. به حدی که در بیمارستان بستری شدم. همسرم که شرایط مرا دید شکایتی نکرد.

سابقه بیماری داشتی؟

بله. قبل از ازدواجم هم داروی اعصاب مصرف می کردم. حتی در بیمارستان روانی هم بستری شده بودم. اما کم کم حالم بهتر شد.

با ستار چطور آشنا شدی؟

ستار همسایه مان بود. او یکبار ازدواج نموده بود و همسر اولش زمانی که باردار بود فوت می نماید. بعد از آن ستار به خواستگاری من آمد و من هم که از نظر روحی بهتر شده بودم با او ازدواج کردم. یک سالی از ازدواجمان گذشته بود که باردار شدم. در این دوران دوباره بیماری به سراغم آمد. روز حادثه هم حالم خوب نبود. بعد از مرگ بچه ام حالم خیلی بدتر شد و همانطوری که گفتم در بیمارستان بستری شدم. اما با درمان هایی که انجام دادم و رفتار خوب شوهرم، سلامتی ام را به دست آوردم.

پس چرا شوهرت شکایت کرد؟

نمی دانم. می گفت عذاب وجدان دارد و باید واقعیت را بگوید. من و ستار هیچ مسئله ای نداشتیم نمی دانم چرا این کار را کرد.

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 4063

به "مرد جوان همسرش را به قتل فرزندشان متهم کرد ، چرا شراره پسرش را کشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد جوان همسرش را به قتل فرزندشان متهم کرد ، چرا شراره پسرش را کشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید