تور ارزان ایتالیا: توافق ایران با مربی ایتالیایی برای تیم ملی والیبال زنان

به گزارش اکسپرس بلاگ، به گزارش خبرنگاران، فدراسیون والیبال ایران اطلاع داد مذاکرات خود را برای جذب یک مربی که واجد شرایط حضور در ایران باشد شروع نموده و با استفاده از امتیازات و طرح های توسعه فدراسیون جهانی اقدام به جذب یک مربی نموده است.

تور ارزان ایتالیا: توافق ایران با مربی ایتالیایی برای تیم ملی والیبال زنان

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به همین دلیل پس از تحقیقات بسیار و مذاکرات با مشاوران بین المللی از جمله خولیو ولاسکو سرمربی سابق تیم ملی مردان که از شرایط والیبال ایران به خوبی مطلع است، فدراسیون والیبال به چهار گزینه ملانی سنفورد از کانادا، فنگ از کشور چین (عضو کمیته مربیان آسیا و جهان)، مونیکا کرستا و الساندرا کمپدلی از ایتالیا رسید.

فدراسیون والیبال پس از مذاکرات متعدد و درخواست و آنالیز رزومه و برنامه های گزینه های مذکور در نهایت با الساندرا کمپدلی از ایتالیا که به آله معروف است و ازسوی ولاسکو معرفی شده بود، به توافق اولیه رسید.

به این ترتیب مقرر شد گزینه اصلی مربیگری تیم ملی زنان ایران 23 دسامبر (دوم دی ماه) برای ملاقات با مسئولان فدراسیون، انجام مذاکرات نهایی و بازدید از امکانات والیبال ایران وارد تهران گردد.

ارائه برنامه کامل آماده سازی تیم ملی والیبال زنان و برنامه نظارتی بر تیم های رده سنی نوجوانان و جوانان، تماشای ملاقاتهای لیگ برتر زنان و امضای قرارداد همکاری در صورت ایجاد توافق نهایی، از جمله برنامه های آله در سفر به تهران است.

سایت فدراسیون والیبال در این خصوص نوشت: تجارب متعدد و پیروز الساندرا کمپدلی ایتالیایی در رده های پایه و حضور در مسابقات مختلف اروپایی و احتیاج تیم ملی زنان ایران به حضور یک مربی تئوریسین با قدرت تمرینات متنوع و هدفمند از جمله مزیت های گزینه ایتالیایی راهنمایی تیم ملی والیبال زنان ایران به شمار میرود.

فدراسیون جهانی والیبال در طرح توسعه و توسعه والیبال در نقاط مختلف جهان امکاناتی در اختیار تیم های ملی کشورهای مختلف که پتانسیل و توانایی رشد بیشتر را دارند، می گذارد و فدراسیون والیبال ایران با بهره گیری از این طرح اقدام به جذب یک مربی ایتالیایی والیبال جهان برای راهنمایی تیم ملی والیبال زنان ایران نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 دی 1400 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 19022

به "تور ارزان ایتالیا: توافق ایران با مربی ایتالیایی برای تیم ملی والیبال زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان ایتالیا: توافق ایران با مربی ایتالیایی برای تیم ملی والیبال زنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید