گلایه دوره ای هاشمی از اعضای شورا ، تغییر نظر اعضا از جلسه هم اندیشی تا صحن علنی

به گزارش اکسپرس بلاگ، نژاد بهرام درباره گلایه رئیس شورای شهر از اعضاء شورا درباره تغییر نظر خود در صحن علنی توضیحاتی داد.

گلایه دوره ای هاشمی از اعضای شورا ، تغییر نظر اعضا از جلسه هم اندیشی تا صحن علنی

زهرا نژاد بهرام عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار ،با اشاره به حواشی ایجاد شده در صحن دویست و ششمین جلسه علنی شورای شهر تهران درباره کاهش تعداد جلسات شورا در روز های کرونایی پایتخت گفت: ما در هیئت رئیسه شورای شهر تهران به جمع بندی رسیدیم که پیشنهاد رئیس شورای شهر تهران برای کاهش تعداد جلسات شورای شهر تهران به 4 جلسه در ماه را به رای بگذاریم و با لغو جلسه های فوق العاده روز سه شنبه کار گزارش مصوبات بر عهده روابط عمومی شورای شهر باشد که در صحن علنی اعضای شورای شهر تهران به جمع بندی برای رای گیری آن نرسیدند.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در واکنش به گلایه هاشمی رئیس شورای شهر تهران از بعضی اعضای شورای شهر تهران گفت: بعضی از اعضای شورای شهر تهران در جلسه های هم اندیشی مواردی را مطرح می نمایند که در همان جلسه درباره آن به جمع بندی می رسیم، اما در صحن شورای شهر تهران بعضی از نظرات متفاوت می گردد که همین امر موجب گلایه رئیس شورای شهر تهران شد.

نژاد بهرام ادامه داد: گلایه رئیس شورای شهر تهران متوجه تنها یک عضو شورا نیست و این نوع تغییر مواضع در بازه ای از زمان از سوی تمامی اعضای شورای شهر رخ داده است.

تدوین شیوه نامه استفاده شهروندان از حمل و نقل عمومی در روزهای کرونایی

او در شرح پیشنهاد رئیس شورای شهر تهران برای اعمال محدودیت تردد برای شهروندان بر اساس رقم آخر کد ملی گفت: تا پیش از صحن روز یکشنبه شورای شهر تهران این موضوع به اطلاع اعضای شورای شهر نرسیده بود و این طرح پیشنهادی بود از سوی رئیس شورای شهر تهران که ابتدا رسانه ای شد، سپس در جلسه هم اندیشی رئیس شورای شهر نظر اعضای شورای شهر تهران را خواست تا این پیشنهاد را مکتوب کند.

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 3455

به "گلایه دوره ای هاشمی از اعضای شورا ، تغییر نظر اعضا از جلسه هم اندیشی تا صحن علنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه دوره ای هاشمی از اعضای شورا ، تغییر نظر اعضا از جلسه هم اندیشی تا صحن علنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید