گل محمدی: 2 سال دیگر قرارداد دارم و مسئله ای برای ماندن ندارم، اتفاقات تبریز نقطه تاریکی در فوتبال بود

به گزارش اکسپرس بلاگ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش برابر شهرخودرو حضور یافت.

گل محمدی: 2 سال دیگر قرارداد دارم و مسئله ای برای ماندن ندارم، اتفاقات تبریز نقطه تاریکی در فوتبال بود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران فردا(سه شنبه) از ساعت 20 در استادیوم آزادی میزبان شهرخودروی مشهد است. یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از این ملاقات اظهار کرد: اتفاقات زیادی در فصل رخ داد و نزدیک سرانجام مسابقات هستیم. باید از نام و نام پرسپولیس دفاع کنیم و این برای ما مهم است. امیدوارم دو بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. طرفداران دوست نداشتند الان برای دومی بجنگیم. سال گذشته درس خوبی به ما داد که فوتبال بازی گروهی است و در همه ابعاد باید قوی باشید. این موضوع در سال های آینده به ما یاری می نماید. مقابل تیمی بازی داریم که آخرین امیدهایش برای بقا است. تقابل انگیزه ها باعث می گردد بازی خوبی انجام بدهیم. فردا سه بازیکن را در اختیار نداریم اما برای سه امتیاز بازی می کنیم.

او درباره اتفاقات تبریز گفت: ما به آن جا رفتیم که فوتبال بازی کنیم اما شرایط برگزاری مسابقه محیا نبود و دلیش را نمی دانم. فقط سوالی که همه دارند این است که چرا این اتفاقات رخ داد که جوابی برایش ندارم. جای تاسف داشت که داور نتوانست بازی را ادامه بدهد. تصمیم درباره بازی هم با مسئولان است.

گل محمدی اضافه کرد: قبل از هر چیز باید از مهدی کیانی و سائلام تشکرکنم که کوشش کردند سالم به پایین برسم. از آن ها تشکر می کنم چون اتفاقات عجیب بود. هم از آغاز مسابقه وهم بین دو نیمه که نتوانستم به رختکن بروم. صحنه های آخرالزمانی را شاهد بودیم. خدا را شکر به کسی آسیب نرسید. راضی بودیم که کسی آسیب ندید. فکر می کنم این موضوع شبیه معجره بود. این موضوع باید واکاوی بگردد چون اولین بار نبوده و آخرین بار هم نخواهد بود. باید روی نظم و امنیت استادیوم و مباحث فرهنگی بیش تر کار کنیم. نقطه تاریکی در فوتبال ایران بود و باید از آن درس بگیریم.

وی توضیح داد: قبل از آغاز بازی چمن بازی را دیدم و مورد لطف تماشاگران قرار گرفتم. همواره نسبت به مردم تبریز و تراکتور حس خوبی دارم. آغاز فوتبالم از تبریز بوده و آن جا مربیگری کردم. آن ها الگو بودند و با وجود این که سه هفته باختیم هفته چهارم آمدند و ما را تشویق کردند. باید این موضوع آنالیز گردد که علت این اتفاقات چه بود. وقتی تیمی 5 سال قهرمان می گردد حساسیت ها به این تیم زیاد می گردد. بالاخره احساسی به وجود می آید که چرا این تیم باید قهرمان گردد. همواره بازیکنانی که دیدم بازیکنان با فرهنگ و بدون حاشیه بودند. الان هم بازیکنان ما حاشیه ندارند اما متاسفانه اتفاقاتی رخ می دهد.

سرمربی پرسپولیس درباره برنامه هایش برای فصل بعد هم گفت: دو سه جلسه با آقای درویش داشتم و بحث هایی برای نقل وانتقالات انجام شد اما این موضوع را ادامه ندادم چون باید بعد از لیگ درباره آن صحبت گردد. ما دو بازی داریم و همه تمرکز ما روی این بازی هاست. الان هیچ صحبتی نشده است. پارسال سر ما کلاه رفت و اتقاقاتی که رخ داد به خاطر مسائل باشگاه بود. آقای شکوری هم گفته بود که اجازه نمی دادند برای پرسپولیس هزینه گردد. این موضوع فقط برای پرسپولیس بود و نه تیم های دیگر. اگر مسائل اقتصادی نداشتیم و نهادهایی هم اجازه نمی دادند ما هزینه کنیم. الان اجازه نمی دهند این موضوع وجود داشته باشد.

او ادامه داد: من دو سال دیگر قرارداد دارم و نسبت به همکاری پایبند هستم و مسئله ای ندارم اگر باشگاه بخواهد تصمیمی بگیرد. این موضوع در اختیار باشگاه است. همواره وقتی تیم قهرمان نمی گردد حرف و حدیث است و همه مصاحبه می نمایند من را بکوبند. از افرادی مصاحبه می گیرند که با تیم و من مشکل دارند. وقتی با تیم بزرگ کارکنید این مسائل وجود دارد. همواره گروهی سالم کار می نمایند و گروهی دوست ندارند این ها باشند. بعضی منافع شخصی خود را در نظر می گیرند و مصاحبه می نمایند. خیلی خوب می گردد تشخیص داد از کجا این مصاحبه ها نشات می گیرد و سازماندهی شده است و آدرس دوری ندارند و آدرسش نزدیک است.

گل محمدی در پاسخ به سوالی درباره مشکل بدنسازی تیم اظهار کرد: گروه بدنسازی ما و مربیان ما همان هایی هستند که تیم را قهرمان کردند و تیم را به فینال آسیا بردند. چرا وقتی قهرمان شدیم نمی گفتند بدنسازی ما مشکل داشت؟ آقای صالح نیا که چنین حرفی زده استاد من است و من شاگردش بودم. او برترین مربی بدنساز ایران بود. ما از نظر زمین تمرین مشکل داشتیم. ما چندماه در زمین غیراستاندارد تمرین کردیم و این موضوع روی کار فنی ما تاثیر گذاشت. بعضی می گویند بهانه می گیرید اما همه دیدند که ما مشکل داشتیم و گوش شنوایی وجود نداشت. قطعا این مسائل تاثیر می گذارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 تیر 1401 بروزرسانی: 13 تیر 1401 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 23137

به "گل محمدی: 2 سال دیگر قرارداد دارم و مسئله ای برای ماندن ندارم، اتفاقات تبریز نقطه تاریکی در فوتبال بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: 2 سال دیگر قرارداد دارم و مسئله ای برای ماندن ندارم، اتفاقات تبریز نقطه تاریکی در فوتبال بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید