یک نماینده مجلس: آمار مبتلایان به کرونا در گلستان تصاعدی پیش می رود

به گزارش اکسپرس بلاگ، نماینده مجلس درباره بیماری کرونا و شرایط کادر پزشکی گفت: به نظر من اصل موضوع انگیزه و انرژی دادن است و هر چقدر انگیزه و انرژی بیشتر شود کمبودها می تواند جبران و برطرف شود.

یک نماینده مجلس: آمار مبتلایان به کرونا در گلستان تصاعدی پیش می رود

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از ایلنا، شهرام کوسه غراوی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، در رابطه با شرایط بیماری کرونا در حوزه انتخابیه خود گفت: اوضاع استان گلستان خیلی خوب نیست و آمارهایی که داده می شود خیلی آمار واقعی نیست. من از رئیس و معاونان دانشگاه سوال که می کنم حجم کسانی که کرونا گرفتند خیلی به صورت تصاعدی پیش می رود. ان شاالله بتوانند مهار کنند، آمار خوشحال کننده ای نیست. امیدوارم تمهید ویژه ای بیاندیشند تا حداقل کنترل شود.

کننده مردم مینودشت و کلاله درباره در اختیار داشتن تجهیزات مورد نیاز درمان کرونا در بیمارستان ها گفت: به اندازه کافی و به آن صورت تجهیزات نیست و کمبود تخت واقعا در بیمارستان ها حس می شود. ان شاالله تجهیزات بیشتری بیاید و انگیزه و انرژی مضاعفی به پرستاران و پزشکان داده شود. مثلا معوقاتی که مربوط به اول سال بوده پرداخت نشده که در حداقل قضیه باید پرداخت شود و آقای نمکی حتما تمهید کنند تا مبالغ این عزیزان پرداخت شود تا پرستاران و پزشکان بتوانند با انگیزه و انرژی بیشتری کار کنند.

کننده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا با کمبود پزشک و کادر درمانی هم روبرو هستید یا خیر گفت: به نظر من اصل موضوع انگیزه و انرژی دادن است و هر چقدر انگیزه و انرژی بیشتر شود کمبودها می تواند جبران و برطرف شود.

وی در بیان ارزیابی خود از رعایت نکات بهداشتی توسط مردم استان گلستان نیز گفت: مردم رعایت می کنند ولی باز هم باید بیشتر رعایت کنیم و هر چقدر بیشتر رعایت کنیم به همان نسبت بهتر می توان این بیماری را کنترل کرد.

دیروز یکی از موکلان زنگ زد و ما سریعا با استان هماهنگ کردیم اما پیشنهاد آنها این بود که با توجه به اینکه حجم خیلی خفیف است اگر در خانه قرنطینه شوند معالجات می تواند بهتر صورت گیرد چون در بیمارستان ازدحام زیاد است. برای همین اگر مردم خودشان بیشتر رعایت و کنترل کنند تا آسیب ها به حداقل برسد، در سریع ترین زمان کرونا در کل کشور، استان و حوزه انتخابیه ما مهار شود.

کوسه غراوی تاکید کرد: مردم باید نکات بهداشتی را خیلی رعایت کنند مثل استفاده از دستکش، مواد ضدعفونی کننده و ماسک. همچنین مردم باید در ارتباط گیری دقت کنند و نرفتن به جاهای شلوغ و فضاهای سربسته را مورد توجه قرار دهند فقط باید برای خریدهای اضطراری بیرون بروند. آمار هم از مراجع رسمی گرفته شود خیلی بهتر است.

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 1172

به "یک نماینده مجلس: آمار مبتلایان به کرونا در گلستان تصاعدی پیش می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک نماینده مجلس: آمار مبتلایان به کرونا در گلستان تصاعدی پیش می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید