سینما

طلاق مریم کاویانی از رامین مهمانپرست؟

آخرین خبر نوشت: اخیرا شایعاتی درباره طلاق مریم کاویانی و همسر دومش در فضای مجازی منتشر شده است که دلایلی وجود دارد که حاکی از واقعی بودن این ماجرا است.

22 مهر 1400

فیلم، خودداری یکی از سخنرانان کاخ سفید از دست دادن با ترامپ

یکی از سخنرانان کاخ سفید پس از اتمام سخنان خود در حالی که ترامپ دستانش را برای دست دادن دراز کرده بود از این کار خودداری کرد و انتهای آرنج خود را به آرنج ترامپ زد.

17 مهر 1400

آغاز منع رفت وآمد در آلماتی و نورسلطان قزاقستان

مقررات منع رفت وآمد در شهر های آلماتی و نورسلطان، پایتخت جمهوری قزاقستان آغاز شد و متخلفان به جریمه نقدی و زندانی شدن تا 2 سال مجازات می شوند.

17 مهر 1400

سینما دوریل بدون برگزاری برندگان اش را گفت

چهل و دومین جشنواره بین المللی مستند سینما دوریل فرانسه که برگزاری آن به سبب شیوع ویروس کرونا لغو شد، اقدام به معرفی برندگان این رویداد به صورت آنلاین کرد.

17 مهر 1400

یک دلیل زیرخاکی برای آشتی مخاطبان با تلویزیون

ژاله صامتی که پس از چند سال در همکاری دوباره با جلیل سامان با زیرخاکی به تلویزیون برمی گردد، این سریال را اثری معرفی کرد که باعث آشتی تماشاگر ها با تلویزیون می گردد.

17 مهر 1400

اولین تلویزیون فوق دقیق او - لد ال جی

ال جی اولین تلویزیون 48 اینچی فوق دقیق او - لد خود را عرضه کرده است. این تلویزیون 1500 دلار قیمت دارد.

17 مهر 1400

12 پزشک مالک کلینیک ناایمن خیابان شریعتی ، ملک در رهن یکی از بانک های خصوصی بود

شهردار منطقه یک تهران درباره مالکیت ساختمان کلینیک سینا مهر توضیحاتی داد.

17 مهر 1400

فتحعلی بیگی به نوجوانان تعزیه آموزش می دهد

در این روزها که کرونا تغییراتی را در نحوه عزاداری ایام محرم ایجاد نموده است، برنامه بر بال تعزیه با هدف آموزش و اجرای تعزیه به بچه ها می کوشد تا بخشی از این مساله را جبران کند.

17 مهر 1400

مادربزرگ های پرطرفدار!

وب سایت فرارو: چهار زن چینی که در دهه 60 و 70 سالگی خود به سر می برند به دلیل حضور در مدلینگ از شهرت زیادی در شبکه های اجتماعی برخوردار هستند.

17 مهر 1400

15 ایده جذاب برای کسب و کارهای کوچک پرسود

برخی از افراد می ­دانند که چه کسب و کاری را شروع کنند و در چه نوع شغلی مهارت و استعداد دارند. با این حال، برای خیلی ­ها تشخیص اینکه چه نوع کسب و کاری بهتر است و چگونه باید آن را شروع کرد، سخت به نظر می رسد. شاید فکر کنید همه­ ایده ­هایی که به یک کسب و کار پیروز...

17 مهر 1400

غوغای لالالند ادامه دارد: جایزه انجمن سینمایی آمریکا

انجمن سینمایی صدای آمریکا در این دوره از رقابت ها فیلم سینمایی لالالند را به عنوان فیلم برتر این انجمن انتخاب کرد

17 مهر 1400

سکوت خبری به شبکه نمایش خانگی،فیلیمو و نماوا آمد

تهران (پانا) - فیلم سینمایی سکوت خبری به نویسندگی،کارگردانی و تهیه کنندگی وحید نعمتی از امروز به شبکه نمایش خانگی آمد.

17 مهر 1400

دریاچه لاک تک؛ تنها پارک ملی حفاظت شده شناور در دنیا

تصور کنید بر روی جایی ایستاده اید که بر آب شناور است. این به هیچ وجه سکانسی از یک فیلم نیست؛ بلکه چیزی است که در هند هر روز به واقعیت تبدیل می گردد. در شمال شرقی هند، ایالتی به اسم مانیپور Manipur هست که دریاچه ای تماشایی و در عین حال عجیب به نام دریاچه لاک تک...

17 مهر 1400

مرضیه ریاحی داور جشنواره آسیاتیکا شد

تهران (پانا) - مرضیه ریاحی به عنوان یکی از اعضای بنیاد توسعه سینمای آسیا و اقیانوسیه نتپک؛ فیلم های سینمایی بیست و یکمین جشنواره فیلم های آسیایی رُم آسیاتیکا را داوری می نماید.

17 مهر 1400

بازیگران جدید فصل سوم شب های مافیا معرفی شدند

بازیگران جدید فصل سوم شب های مافیا معرفی شدند و با تکمیل لیست بازیگران تصویربرداری این فصل از شب های مافیا شروع میشود.

17 مهر 1400

زایمان در آب؛ چگونگی، عوارض و مزایا

زایمان در آب یکی از روش های وضع حمل است که می تواند دردهای انقباضی شکم را کاهش دهد. این زایمان در صورت داشتن شرایط نرمال مادر و نوزاد انجام می گیرد. از عوارض زایمان در آب می توان به پارگی بند ناف نوزاد اشاره نمود.

17 مهر 1400

قلعه نویی: اگر از داوری سود کرده باشم تا آخر عمر محرومم کنید!

به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی درباره شرایط تیم گل گهر و مسائل و چالش هایی که برای این تیم در نتیجه گیری ایجاد شده است، گفت: ما را در چالش انداختند! قبل از آنکه وارد این موضوع شویم چند بحث دارم.

17 مهر 1400

نون. خ؛ مختصرِ مفصل، همسو با دغدغه های روز مردم خبرنگاران

از محیط آپارتمانی و زندگی شهری خارج می شویم و به دل غرب کشور میان مردمان خون گرم کردستان می رویم و همراه می شویم با ماجرا های زندگی نورالدین خانزاده در نون خ.

17 مهر 1400

جملات کوتاه موفقیت

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - نقل قول های الهام بخش و سخنان انگیزشی توانایی شگفت انگیزی برای تغییر شیوه ای که ما به زندگی نگاه می کنیم، دارند. به همین دلیل در راستا موفقیت ما بسیار یاری کننده و مهم خواهند بود. ما در این مطلب سعی نموده ایم تعدادی جمله و نقل...

17 مهر 1400

یمن فیلم سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا را منتشر کرد

به گزارش خبرنگاران، شبکه المسیره یمن فیلمی از سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکایی توسط نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان مارب را منتشر کرد.

17 مهر 1400
تعداد: (201)