احتمال تداوم آماده باش مدیریت بحران تا 3روز دیگر

به گزارش اکسپرس بلاگ، رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران گفت که محتمل است آماده باش مدیریت بحران برای زلزله تا سه روز آینده ادامه داشته باشد.

احتمال تداوم آماده باش مدیریت بحران تا 3روز دیگر

رضا کرمی محمدی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به وقوع زلزله 5.1 ریشتری که تهران را تحت تاثیر قرار داد، گفت: باتوجه به لرزه خیزی که در گسل مشا که یکی از گسل های شهر تهران داشتیم ضروری است شهروندان یکسری نکات ایمنی را رعایت نمایند، از جمله اینکه به مراکز امن اضطراری در محله خود مراجعه نمایند.

وی همچین با اشاره به راه اضطراری پایتخت گفت: از شهروندان می خواهیم که راه های اضطراری را خالی نگه دارند و از توقف در این راه ها خودداری نمایند، این راه ها با تابلو معین شده است.

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران همچنین گفت: پایگاه ها و سوله های مدیریت بحران ما درآماده باش کامل هستند اما مردم توجه داشته باشند که این پایگاه ها برای مراجعه مردم نیست، بلکه برای ارائه خدمات به مردم در زمان بحران است و باید اطراف آن برای تردد امدادگران خالی باشد، به همین دلیل نیز از مردم می خواهیم که به این پایگاه ها و سوله ها مراجعه ننمایند و در مراکز امن تخلیه اضطراری حاضر شوند.

کرمی محمدی اضافه کرد: همچین از شهروندان می خواهم که اگر در ادامه بازهم با زلزله روبه رو شدند، در حین زلزله از خانه خارج نشوند و در محیط امن پناه بگیرند تا لرزش تمام گردد و سپس از خانه خارج شوند. همچنین از آسانسور هم استفاده ننمایند.

به گفته وی مدیریت بحران درآماده باش است و این آماده باش ممکن است تا سه روز آینده هم ادامه داشته باشد.

گردشگری: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: فرارو
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 3534

به "احتمال تداوم آماده باش مدیریت بحران تا 3روز دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تداوم آماده باش مدیریت بحران تا 3روز دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید