تکرار داستان های جام جهانی 2018، دلیل حمله های مستقیم به سردار آزمون و مهدی طارمی چه بود؟

به گزارش اکسپرس بلاگ، قبل از بازی تیم های ایران و بحرین، عده ای یک بار دیگر با حملات مستقیم به مهاجمان تیم ملی، تبدیل به همان آدم های سابق شدند و کسی متوجه نشد دلیل این همه شلوغ کاری بابت چیست؟

تکرار داستان های جام جهانی 2018، دلیل حمله های مستقیم به سردار آزمون و مهدی طارمی چه بود؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، تیمی که با همه بازیکنانش تمرین چندانی نداشت، مسابقه تدارکاتی نداشت و حق میزبانی راه از ما سلب کرده بودند بی شک در اولین بازی مقابل هنگ کنگ فاقد هماهنگی های لازم بود.

همین موضوع بهانه ای شد تا عده ای با حملات مستقیم به سردار آزمون و مهدی طارمی، مهاجمان تیم ملی را نوازش و آنها را ملامت کنند؛ اتفاقاتی کاملا آشنا در فوتبال ما که در جام جهانی 2018 روسیه هم اتفاق افتاده بوده و خط آتش تیم ملی به بهانه های مختلف زیر فشار قرار می گرفت.

در بازی بحرین اما چه اتفاقی افتاد و کدام بازیکنان، در نقش تمام کننده ظاهر شدند؟ گل های سردار آزمون را ببینید. تلاش های مهدی طارمی با وجود از دست رفتن چند موقعیت گل را دوباره تماشا کنید. بازگشت سامان قدوس به ترکیب تیم در نیمه دوم را یک بار دیگر بررسی کنید.

منهای بازی خوب اغلب بازیکنان مقابل بحرین، خط حمله تیم ملی به وظابفش عمل کرد و بار دیگر به افرادی که هر حرفی می زنند و هر انتقادی را حق مسلم خود می دانند نشان داد گاهی وقت ها لازم است صبوری پیشه کنند، بازی ها را ببینند و حد فنی بازیکنانی مانند سردار آزمون و مهدی طارمی را هم کمی بدانند. مهاجمانی در این قواره در فوتبال آسیا به ندرت می شوند...

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 تیر 1400 بروزرسانی: 29 تیر 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 15186

به "تکرار داستان های جام جهانی 2018، دلیل حمله های مستقیم به سردار آزمون و مهدی طارمی چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکرار داستان های جام جهانی 2018، دلیل حمله های مستقیم به سردار آزمون و مهدی طارمی چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید